Master / WO Communicatiewetenschappen - Major Strategie en Organisatie
KULeuven
Hasselt , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Nathalie
Opleiding Master in de Communicatiewetenschappen: Major Strategie en Organisatie afgerond in februari 2020 aan de KULeuven. Momenteel heb ik een tijdelijke functie als sales- en account manager. Ik heb een halfzus die 10 jaar jonger is dan mij die ik altijd heb verdergeholpen bij allerlei taken en lessen.
Motivatie
Ik ben een leergierig persoon die elke dag graag bijleert. Door bijles te geven, wil ik mijn kennis onderhouden. Aangezien ik pas ben afgestudeerd, mis ik soms ook het leren, aangezien ik dit altijd graag heb gedaan. Door bijles te geven, kan ik hier terug energie in steken.
Mijn aanpak
In eerste instantie is het belangrijk om te achterhalen hoe de kennis wordt getoetst. Afhankelijk van de vraagstellingen ga ik te werk met samenvatting en mindmaps. Het is belangrijk om een goede structuur te hebben in de leerstof, maar zeker ook om vergelijkingen te maken en bepaalde linken te leggen tussen andere hoofdstukken.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Communicatiewetenschappen - Major Strategie en Organisatie aan KULeuven
Bijles voor deze vakken
- Andere talen
- Duits
- Latijn
- Wiskunde
- Aardrijkskunde
- Geschiedenis
- Biologie
- Frans
- Nederlands
- Maatschappijleer
- Marketing
- SPSS
- Statistiek
- Management en organisatie
- Thesis-scriptiebegeleiding
- Basisonderwijs
- Cursus iPad
- Engels
- PowerPoint
- Studiebegeleiding
- Word
Meer bijlesgevers andere talen

- +2 jaar ervaring
Bijles andere talen met Jelle
- Online
- Op locatie
Over Jelle
Ik wil bijles geven om zowel geld te verdienen, als werkervaring op te doen om zelf lesgever te worden in het middelbaar onderwijs.

Bijles Nederlands met Jeroen
- Op locatie
Over Jeroen
Ik zie dit als een leuke uitdaging. Leren is plezant, als je de juiste omkadering en motivator hebt.

Bijles basisonderwijs met Cato
- Online
- Op locatie
Over Cato
Ik heb een hele tijd lange leerkracht willen worden, maar heb er toch voor gekozen iets in de gezondheidszorg te doen, omdat het menselijk lichaam mij ook heel erg interesseert. Ik heb vooral een zeer grote passie voor Frans. Ik hou vooral van de Franstalige cultuur en dat heeft ervoor gezorgd dat mijn niveau significant is gestegen. Dit hielp mij naast de theorielessen op school. Ik heb mijn kleine zus ook geregeld geholpen met haar schoolwerk en dit ging altijd zeer vlot.
Bijles basisonderwijs met Ines
- Op locatie
Over Ines
Ik ben een behulpzaam persoon die graag mensen helpt hun doelen te bereiken. Ik ben dagelijks met taal (Nederlands, Frans, Engels & Duits) bezig en geef hier dus graag bijles in.

Bijles andere talen met Laurence
- Online
- Op locatie
Over Laurence
In 2009 startte ik met de opleiding Oosterse Talen en Culturen aan de UGent en ik herrinner me dat de 6 uren taal per week niet voldoende waren om op korte tijd de taal onder de knie te krijgen. Tijdens het leren van een taal is het noodzakelijk om zelf vooral te durven praten en daarbij veel te oefenen. Aangezien Arabisch een semitische taal is en dus anders in elkaar zit dan de Germaanse talen, is het ook erg leerrijk de taal te leren van iemand die zelf geen native speaker is maar toch de taal goed beheerst. Hierdoor deed ik in het verleden vaak zelf beroep op personen die me bijles gaven om extra te oefenen en heb ervaren dat dit me erg vooruit hielp. Ondertussen werk ik als tolk en ben ik dagelijks bezig met de taal en zou het een plezier zijn anderen bij te staan in hun leerproces.