- +2 jaar ervaring
Gescreende docent
Bachelor / HBO Japanologie
UGent
Oudenburg , België
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Jelle
Ik ben een bachelorstudent Japanologie aan de UGent. Ik heb al ervaring met huiswerkbegeleiding via een vzw. Ook gaf ik al bijlessen aan mijn nicht die in het vierde middelbaar zit. Zelf heb ik ADHD en zit ik op het autismespectrum, waardoor ik tips en studiemethodes kan aanbieden voor studenten die in dezelfde situatie zitten.
Motivatie
Ik wil bijles geven om zowel geld te verdienen, als werkervaring op te doen om zelf lesgever te worden in het middelbaar onderwijs.
Mijn aanpak
Ik probeer vaak bij als bijlesgever het probleem concreet aan te pakken door vooral te luisteren naar waar de leerling of leerlingen een probleem bij hebben. Op basis daarvan ga ik aan de slag om het probleem zo goed mogelijk uit te leggen en pols ik ook vaak bij de leerling/leerlingen of ze begrijpen wat ik zeg
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Japanologie aan UGent
Bijles voor deze vakken
- Andere talen
- Basisonderwijs
- Engels
- Geschiedenis
- Studiebegeleiding
Meer bijlesgevers andere talen
Bijles Nederlands met Emilie
- Online
- Op locatie
Over Emilie
Beste
Het is mijn passie om kinderen iets bij te leren en hen te ondersteunen in hun leer- en ontwikkelingsprocessen. Hierbij wil ik hen een begeleiding op maat geven. In januari 2018 ben ik afgestudeerd als leerkracht lager onderwijs.
Bijles andere talen met Salima
- Online
- Op locatie
Over Salima
Ik help graag anderen! Soms is het een kwestie van eens anders uitleggen voor je iets begrijpt! Niets is onmogelijk voor niemand en daar sta ik graag voor in

Bijles Duits met Arne
- Online
- Op locatie
Over Arne
Zelf ben ik zeer geboeid door alles wat met taal te maken heeft. Niet iedereen deelt die passie echter. Toch slaag ik er via interactieve lessen in de leerling mee te nemen in het taalverhaal. Je leert het meest als je oefeningen maakt en terwijl bijgestuurd wordt. Ik verwacht dus dat de student actief meewerkt tijdens de oefeningen en de leerstof (in de mate van het mogelijke) nog eens overloopt na of voor de les. Zowel Nederlandstaligen als anderstaligen heb ik al bijles gegeven. Afhankelijk van de behoefte en het doel van de leerling ligt de nadruk meer op spelling, grammatica, uitspraak, woordenschatuitbreiding,... Ik ben flexibel en verricht zelf opzoekingswerk voor de lessen.

Bijles Duits met Stefanie
- Op locatie
Over Stefanie
Ik heb vaak m'n zussen en medestudenten geholpen bij het blokken en vond dat wel fijn. Mocht ik zoiets extra kunnen verdienen ware dat dus een win-win :).

- Nieuw!
Bijles andere talen met Khaled
- Online
- Op locatie
Over Khaled
Ik geef graag bijles omdat ik het belangrijk vind dat studenten zich begrepen en ondersteund voelen. Veel studenten hebben niet alleen uitleg nodig, maar ook structuur, vertrouwen en iemand die geduldig met hen meedenkt.
Ik vind het motiverend om studenten stap voor stap vooruitgang te zien maken. Mijn doel is om moeilijke onderwerpen eenvoudiger te maken en studenten te helpen zelfstandiger en zekerder te worden in hun studie.