Master / WO MA Communicatie- en Informatiewetenschappen
VU Amsterdam
Amsterdam , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik houd erg van talen en ik wil graag anderen helpen met behulp van mijn talenkennis. Ik spreek vloeiend Nederlands en Engels, en ik spreek Spaans op niveau C1. Daarnaast spreek ik ook Duits en Frans. Tijdens mijn studie HBO Journalistiek heb ik veel geleerd over het correct spreken en schrijven van de Nederlandse taal. Hier ben ik verder op ingegaan tijdens mijn masteropleiding communicatie- en informatiewetenschappen (specialisatie: taal en communicatie in organisaties). Daarnaast was deze opleiding tweetalig, en ben ik nu dus ook zeker bekend met het correcte gebruik van het Engels. Tot slot heb ik het afgelopen halfjaar in Guatemala lesgegeven op een basisschool (in het Spaans). Ik vond het erg leuk om andere mensen iets bij te brengen, en wil hier graag meer mee doen.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO MA Communicatie- en Informatiewetenschappen aan VU Amsterdam
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers duits
- +6 jaar ervaring
Bijles Duits met Melanie
- Online
- Op locatie
Over Melanie
Ik geef bijles Duits omdat ik weet hoe moeilijk het kan zijn een nieuwe taal te leren, soms zelfs frustrerend. Dan kan het ontzettend behulpzaam zijn als je daar niet alleen voor staat, als iemand naast je zit aan wie je al je vragen kunt stellen, met wie je problemen kunt bespreken of gewoon samen oefenen, iemand die verstand heeft van wat er geleerd moet worden. Iemand met wie je regelmatig samen komt.

- +8 jaar ervaring
Bijles Duits met Jeltje
- Online
- Op locatie
Over Jeltje
De reden waarom ik bijles geef, is simpelweg om leerlingen die bijles vragen te kunnen helpen met hun probleem en hen te leren om een bredere kijk op de wereld te geven en hoe dit kan bijdragen aan hun studieresultaten. Als begeleider vertel ik over mijn eigen studeerervaring en de beslissing die ik destijds heb gemaakt, zodat zij daarvan kunnen leren. Door middel van structuur, persoonlijke aandacht en positiviteit leer ik leerlingen dat school heel erg leuk is en studeren en/of huiswerk maken ook een ontzettend interessante kant heeft.
Die drive om leerlingen te helpen komt vanuit mijn gedachte dat, wanneer een leerling moeite heeft met een vak er altijd iemand is die hen kan en wil helpen. Ik ben ervan overtuigd dat naast een focus op prestatie, dat een leerling ook zou moeten leren om naar de wereld om hen heen te kijken en hoeveel zij hier van kunnen leren tijdens hun schoolperiode. Een leerling heeft immers zo veel kanten en talenten. Een slecht cijfer kan een leerling belemmeren in zijn/haar groei terwijl dit slechts 50% van het totale plaatje is. Ik wil die andere 50% losmaken bij de leerling. Hem of haar het vertrouwen geven om op het eigen kunnen te mogen vertrouwen. Het uiteindelijke doel van mij is om de leerling met een rugzak vol zelfvertrouwen de deur uit te zien gaan. Hopend dat hij of zij heeft mogen leren van zowel mijn begeleiding en ervaring, maar ook dat ze vertrouwd zijn met hun eigen kunnen en dat ze deze zelfverzekerdheid in hun latere schoolcarrière kunnen toepassen.