- +3 jaar ervaring
Gescreende docent
Master / WO Bedrijfscommunicatie
KU Leuven
Tessenderlo , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Lynn
Hoi, ik heet Lynn en ik ben in 2023 afgestudeerd van mijn master Bedrijfscommunicatie. Daarvoor heb ik Taal- en Letterkunde gestudeerd (Nederlands-Spaans). Ik heb ondertussen al twee jaar ervaring als bijlescoach en ik help anderen graag om hun leerdoelen te behalen.
Motivatie
In het verleden heb ik al de kans gehad om bijles te geven aan verschillende studenten en ik vond het een zeer fijne ervaring. Het motiveert mij om te zien hoe studenten groeien en zelfvertrouwen opbouwen wanneer ze de leerstof beter begrijpen.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Bedrijfscommunicatie aan KU Leuven
Diploma 2: Master / WO Taal- en Letterkunde aan KU Leuven
Bijles voor deze vakken
- Nederlands NT2
- Frans
- Engels
- Geschiedenis
- Spaans
- Studiebegeleiding
- Thesis-scriptiebegeleiding
- Nederlands
Studenten van Lynn:
Meer bijlesgevers frans

- +1 jaar ervaring
Bijles Frans met Federico
- Online
- Op locatie
Over Federico
In de loop der tijd heb ik ontdekt dat ik veel voldoening haal uit het lesgeven, vooral aan mensen die met veel enthousiasme een nieuwe taal willen leren of deze naar een hoger niveau willen tillen. Ik beschouw mezelf als een nauwkeurig, leergierig, flexibel en communicatief persoon.

- +3 jaar ervaring
Bijles Frans met Julie
- Online
- Op locatie
Over Julie
Ik ben een enthousiaste student die graag haar kennis deelt met anderen.

- +1 jaar ervaring
Bijles Frans met Hann
- Online
- Op locatie
Over Hann
Ik vind het enorm belangrijk dat er een klik is met de student en dat we samen werken naar een zeer mooie prestatie. Ik vind het geweldig dat ik mensen doorheen het traject, dat ze volgen met mij, kan zien groeien.

- +1 jaar ervaring
Bijles Frans met Karel
- Online
- Op locatie
Over Karel
Ik heb altijd graag les gegeven en heb belangstelling voor talen en geschiedenis!

- +1 jaar ervaring
Bijles Frans met Marc
- Online
Over Marc
Ik ben tweetalig (NL-FR) opgevoed en beheers naast mijn moedertaal (NL) het Frans quasi perfect; zeker mondeling. Ik spreek het bovendien volledig accentloos. Door mijn beroep in het verleden en mijn huidige werkzaamheden (hoofdzakelijk het schrijven van een boek en voorbereiden van een doctoraat) ben ik ook zeer geschikt om studenten te adviseren en assisteren bij het schrijven van hun masterthesis. Afhankelijk van het onderwerp (indien het verband houdt met mijn expertise en ervaring inzake communicatie, marketing, advertising, management en HRM) zeker op inhoudelijk en methodologisch vlak, in het algemeen op redactioneel en taalkundig (indien in het Nederlands geschreven) gebied.