• +8 jaar ervaring

Bijles Frans, Engels of Nederlands NT2 met Axelle

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles Frans, Engels of Nederlands NT2 met Axelle
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Axelle

Ik beschik over een graduaatsdiploma Management / Moderne Talen. Omdat ik deeltijds als docente werk in het bedrijfsleven, zet ik graag mijn activiteiten verder gedurende mijn vrije tijd en dit met veel enthousiasme en toewijding.

Motivatie

Omdat ik deeltijds als docente werk in het bedrijfsleven, zet ik graag mijn activiteiten verder gedurende mijn vrije tijd en dit met veel enthousiasme en toewijding.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor / HBO Bedrijfsmanagement / Moderne Talen aan Karel de Grote Hogeschool Antwerpen

Bijles voor deze vakken

    Studenten van Axelle:

    • Student 3de middelbaar TSO (ex- Okan onderwijs) zoekt hulp bij de vakken Engels en Frans. Frans is heel moeilijk voor haar, is een algemene tendens. Bij Engels lukt het op toetsen vaak … Lees meer

      Marie uit Antwerpen
    • Bachelorstudente Toerisme heeft begeleiding nodig bij Frans, o.a. grammatica.

      Lynnette uit Schoten
    • Gaby zit in zijn 3e bachelor Marketing (UCCL Leuven) en heeft moeite met Frans. Graag kreeg hij wekelijks ondersteuning bij het herhalen van de geziene leerstof.

      Gaby uit Ranst
    • Leerlinge 2e middelbaar (moderne-wetenschappen) heeft begeleiding nodig bij Frans, o.a. grammatica.

      Deniz uit Schilde
    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

    Meer bijlesgevers frans

    Bijles Frans, Spaans of Nederlands NT2 met Katrijn
    • +4 jaar ervaring

    Bijles Frans met Katrijn

    Al 3 studenten geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Genk
    Online
    Geaggregeerde voor het secundair onderwijs
    Over Katrijn

    Coachen van leerlingen, studenten en volwassenen ligt me. Ik werk graag op maat van ieders behoefte en krijg energie van het persoonlijk contact met de lerende persoon, van wie ik trouwens ook telkens veel bij leer.

    Bijles Frans, studiebegeleiding of Nederlands met Geert
    • +1 jaar ervaring

    Bijles Frans met Geert

    Al 1 student geholpen!

    • Online
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Houthalen
    Online
    toegepaste taalkunde
    Over Geert

    Het geeft mij heel veel voldoening wanneer ik ergens een verschil kan maken voor mensen: wanneer ze een studierichting (blijven) volgen, slagen voor een opleiding, een job vinden, promotie krijgen of zelfs meer klanten vinden.
    Elke groei die ik zo kan helpen ondersteunen, is een succes.

    Bijles Frans, Nederlands of Italiaans met Xana

      Bijles Frans met Xana

      Al 2 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Kinrooi
      Online
      Master of Arts in de Meertalige Communicatie
      Over Xana

      Ik vind het ontzettend leuk om op maat van de persoon voor me te werken en samen de beste methode voor deze student te vinden zodat hij/zij kan groeien in de taal die nodig is.
      Ik krijg ontzettend veel energie van mensen helpen om hun beste zelf te worden.

      Bijles Frans, Duits of basisonderwijs met Jörgen
      • +5 jaar ervaring

      Bijles Frans met Jörgen

      9,6/10 (6 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Bocholt
      Online
      Toerisme
      Over Jörgen

      Gefascineerd door de schoonheid van talen, met een speciale liefde voor het Duits: die schönste Sprache der Welt.

      Bijles Frans, wiskunde of basisonderwijs met Jamal

        Bijles Frans met Jamal

        10/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Antwerpen
        Huizingen
        Online
        TEW
        Over Jamal

        Wat mij motiveert, is het moment waarop leerlingen echt beginnen te begrijpen wat ze doen en weer vertrouwen krijgen in hun capaciteiten.

        Ik zie vaak dat leerlingen niet minder intelligent zijn, maar dat ze een gebrek hebben aan structuur of een duidelijke aanpak. Door hen daarin te begeleiden, zie je niet alleen betere punten, maar ook meer motivatie en zelfstandigheid.

        Het geeft mij voldoening om leerlingen te helpen groeien, niet alleen op schoolvlak, maar ook in hun manier van denken en leren.

        Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

        Bedankt voor je aanmelding!