Professioneel / Volwassen M.E.A.O. Bedrijfsadministratie/bedrijfseconomie
MBO College Almere
Lelystad , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Bianca
In 1993 heb ik mijn M.E.A.O. Diploma gehaald richting Bedrijfsadmintratie/Bedrijfseconomie, met de talen Engels en Duits in het pakket. Mijn werkervaring is volledig financieel waarbij ik de laatste jaren in de functie van assistent controller werkzaam ben bij een internationaal opererend beursgenoteerd bedrijf. Hierin is de voertaal Engels. Mijn ervaring met jongeren is puur gebaseerd op de privé sfeer met mijn kinderen en het leesmoeder zijn op de basisschool van mijn kinderen.
Motivatie
Het lijkt mij mooi om kinderen en jongeren te kunnen helpen bij het begrijpen en eigen maken van lesstof. Te kunnen zien hoe ze plezier krijgen in een vak waarvan ze eigenlijk niet dachten het leuk te gaan vinden.
Mijn aanpak
Door te kijken en te vragen waar knelpunten liggen krijg ik een duidelijk beeld van waar bijgestuurd zou kunnen worden. Door mijn geduld en helikopterview die ik tijdens mijn werk nodig heb zal ik ook een student kunnen bijstaan in het leren van de Duitse en Engelse taal im woord en geschrift. Mijn gevoel voor humor kan denk ik een jongere ook aanspreken. Verder ben ik rechtdoorzee en weet ik op meerdere manieren uitleg te geven over vraagstukken.
Opleiding
Diploma 1: Professioneel / Volwassen M.E.A.O. Bedrijfsadministratie/bedrijfseconomie aan MBO College Almere
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers duits

- +8 jaar ervaring
Bijles Duits met Jeltje
- Online
- Op locatie
Over Jeltje
De reden waarom ik bijles geef, is simpelweg om leerlingen die bijles vragen te kunnen helpen met hun probleem en hen te leren om een bredere kijk op de wereld te geven en hoe dit kan bijdragen aan hun studieresultaten. Als begeleider vertel ik over mijn eigen studeerervaring en de beslissing die ik destijds heb gemaakt, zodat zij daarvan kunnen leren. Door middel van structuur, persoonlijke aandacht en positiviteit leer ik leerlingen dat school heel erg leuk is en studeren en/of huiswerk maken ook een ontzettend interessante kant heeft.
Die drive om leerlingen te helpen komt vanuit mijn gedachte dat, wanneer een leerling moeite heeft met een vak er altijd iemand is die hen kan en wil helpen. Ik ben ervan overtuigd dat naast een focus op prestatie, dat een leerling ook zou moeten leren om naar de wereld om hen heen te kijken en hoeveel zij hier van kunnen leren tijdens hun schoolperiode. Een leerling heeft immers zo veel kanten en talenten. Een slecht cijfer kan een leerling belemmeren in zijn/haar groei terwijl dit slechts 50% van het totale plaatje is. Ik wil die andere 50% losmaken bij de leerling. Hem of haar het vertrouwen geven om op het eigen kunnen te mogen vertrouwen. Het uiteindelijke doel van mij is om de leerling met een rugzak vol zelfvertrouwen de deur uit te zien gaan. Hopend dat hij of zij heeft mogen leren van zowel mijn begeleiding en ervaring, maar ook dat ze vertrouwd zijn met hun eigen kunnen en dat ze deze zelfverzekerdheid in hun latere schoolcarrière kunnen toepassen.
- +6 jaar ervaring
Bijles Duits met Melanie
- Online
- Op locatie
Over Melanie
Ik geef bijles Duits omdat ik weet hoe moeilijk het kan zijn een nieuwe taal te leren, soms zelfs frustrerend. Dan kan het ontzettend behulpzaam zijn als je daar niet alleen voor staat, als iemand naast je zit aan wie je al je vragen kunt stellen, met wie je problemen kunt bespreken of gewoon samen oefenen, iemand die verstand heeft van wat er geleerd moet worden. Iemand met wie je regelmatig samen komt.