VWO / Gymnasium Economie - Moderne talen
SJB Zonhoven
Zonhoven , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Ines
Ik ben Ines, 21 jaar en woon in Zonhoven. Ik zit momenteel in mijn laatste bachelorjaar office management (management assistant).
Motivatie
Ik ben een behulpzaam persoon die graag mensen helpt hun doelen te bereiken. Ik ben dagelijks met taal (Nederlands, Frans, Engels & Duits) bezig en geef hier dus graag bijles in.
Opleiding
Diploma 1: VWO / Gymnasium Economie - Moderne talen aan SJB Zonhoven
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Over Karolien
Kinderen zien groeien, succeservaringen opdoen en je hen iets kunt aanleren wat ze minder goed of niet kennen, daar krijg ik energie van en dat motiveert me om steeds verder te doen.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Jana
- Op locatie
Over Jana
Ik geef bijles en huiswerkbegeleiding omdat ik geloof dat elk kind kan groeien met de juiste ondersteuning. Het geeft me ontzettend veel voldoening om kinderen te zien openbloeien, hun zelfvertrouwen te zien groeien en samen successen te vieren – groot of klein. Door op maat te werken en écht te luisteren naar wat een kind nodig heeft, wil ik een veilige en stimulerende leeromgeving creëren waarin leren weer leuk wordt.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Chloë
- Online
- Op locatie
Over Chloë
Mijn motivatie om bijles te geven, komt voort uit mijn jarenlange ervaring in de jeugdwerking. Als leidster bij de Chiro en jobstudente bij de kinderopvang 't Ankertje heb ik geleerd hoe ik jongeren kan begeleiden en ondersteunen. Deze ervaringen hebben mij niet alleen geleerd om met kinderen en jongeren te werken, maar hebben ook mijn passie voor onderwijs verder aangewakkerd.
Nu ik al drie jaar in het onderwijs werk, ben ik nog meer gemotiveerd om mijn kennis en vaardigheden verder te ontwikkelen, en deze te gebruiken om anderen te helpen. Bijles geven stelt me in staat om kinderen en jongeren te zien groeien, zowel op academisch vlak als persoonlijk. Het geeft me enorme voldoening om hun vooruitgang te begeleiden en hen te helpen bloeien op hun eigen tempo.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Tessa
- Online
- Op locatie
Over Tessa
Het geeft me voldoening om een ander te kunnen helpen, zeker met iets waar men het moeilijk mee heeft. Ik begrijp dat niet alles even goed gaat, dus daarbij geef ik zeer graag ondersteuning!

Bijles basisonderwijs met Els
- Online
- Op locatie
Over Els
Ik help graag leerlingen die het moeilijk hebben met leren of motivatie. Mijn focus ligt op rust, vertrouwen en vooruitgang, in kleine haalbare stappen.