Sara's review for Dominique
Sara
1 week, 6 dagen geleden
Sara’s lesonderwerp
Student in het 1e jaar Handelswetenschappen heeft ondersteuning nodig bij statistiek en boekhouden ter voorbereiding van zijn herexamens in augustus.
Gescreende bijlesgever
Master Handelsingenieur
Uhasselt
Hasselt , België
Op locatie
Online
Op locatie
Online
Ik ben handelsingenieur en een ervaren bijlesdocent. Ik ondersteun voornamelijk leerlingen uit het middelbaar onderwijs of studenten uit het hoger onderwijs bij vooral wiskunde, statistiek en economie.
Professioneel heb ik mij geheroriënteerd naar verschillende zaken die ik graag doe, zaken met liefst wat meer maatschappelijke relevantie. Het aan anderen bijbrengen van kennis voldoet aan beide. Mijn vrouw is leerkracht hoogste graad secundair onderwijs. Ik zie enerzijds haar voldoening en weet anderzijds vrij goed wat te verwachten.
Wat sport betreft, hou ik me bezig met mountainbiken, tennissen en wandelen. Verder heb ik een brede algemene interesse in onder meer geschiedenis, politiek, economie en wetenschap. Ik ben ook een doe-het-zelf belegger. Me bezighouden met kinderen is nooit een last.
Ik tracht in de mate van het mogelijke en wenselijke steeds een persoonlijke band op te bouwen met de student. De leerling heeft steeds veel inspraak in wat we zijn en hoe snel, maar bijkomende vragen zijn standaard wanneer ik de (misschien foute) indruk heb dat de leerstof nog niet echt gekend is.
Diploma 1: Master Handelsingenieur aan Uhasselt
Diploma 2: Bachelor Master in Financial Management aan Vlerick Leuven Gent Management School
Sara
1 week, 6 dagen geleden
Student in het 1e jaar Handelswetenschappen heeft ondersteuning nodig bij statistiek en boekhouden ter voorbereiding van zijn herexamens in augustus.
Inge
3 weken, 6 dagen geleden
Student uit het vijfde middelbaar (Wetenschappen-Wiskunde) zoekt begeleiding voor wiskunde. Voor de thema's ruimtemeetkunde (vectoren, gepunte ruimte en vectoriële vergelijkingen), met nadruk op bewijzen en bewijsgerichte oefeningen. Tijdens de uitleg volgt hij goed mee, maar hij heeft moeite om de leerstof zelfstandig toe te passen en volledig te begrijpen. Door 2 lessen afwezigheid wegens ziekte heeft hij een achterstand opgelopen die hij moeilijk inhaalt, wat hem zichtbaar ontmoedigt. Zijn resultaten voor wiskunde schommelen rond de helft (49% op de laatste twee rapporten), terwijl de andere vakken goed gaan. Met een toets volgende week en examens in juni is extra ondersteuning nodig om de leerstof bij te werken en zijn zelfvertrouwen te herstellen.
Heel tevreden, duidelijke uitleg en helemaal mee.
Arno
4 maanden, 3 weken geleden
Student uit het 6de middelbaar (Wiskunde Wetenschappen met 8u wiskunde) zoekt ondersteuning bij wiskunde. Sinds vorig jaar gaat het soms moeilijker met wiskunde. Momenteel zijn ze in de lessen bezig met exponentiële (logistieke) functies.
Fijn