Schoten , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Bas
Ik ben Bas, een enthousiaste student Geschiedenis aan Universiteit Antwerpen. Mijn studie richt zich op Geschiedenis, maar ook talen zijn erg belangrijk.
Naast mijn academische bezigheden, ben ik actief als chiroleider. In deze rol begeleid ik kinderen en jongeren tijdens diverse activiteiten en zorg ik ervoor dat ze zich ontwikkelen in een veilige en leuke omgeving. Deze ervaring heeft mijn leiderschapsvaardigheden en mijn vermogen om effectief te communiceren met jongeren aanzienlijk versterkt.
Daarnaast geef ik gitaarlessen aan kinderen. Deze bijlessen hebben me geleerd geduldig en duidelijk uitleg te geven, en mijn kennis op een toegankelijke manier over te brengen. Het is erg motiverend om te zien hoe mijn leerlingen vooruitgang boeken en plezier beleven aan het leren.
Met deze combinatie van studie, leiderschap en onderwijservaring ben ik ervan overtuigd dat ik waardevolle vaardigheden en inzichten heb die ik kan inzetten als bijlesgever.
Motivatie
Na mijn studies wil ik graag leerkracht Geschiedenis worden. Dit is een unieke kans om mijn ervaring uit te breiden.
Mijn aanpak
Mijn lessen zijn gestructureerd. Ik begin elke les met een korte samenvatting van de vorige keer en een overzicht van wat er vandaag op het programma staat. Ik gebruik een gevarieerde aanpak door uitleg, praktijkoefeningen en interactieve activiteiten te combineren, zodat de stof levendig en boeiend blijft. Actieve betrokkenheid van de leerling is cruciaal; ik moedig hen aan om actief mee te doen, vragen te stellen en zelfstandig problemen op te lossen.
Aanpassingsvermogen is voor mij ook belangrijk. Ik pas mijn lesmethode aan de behoeften en het tempo van de leerling aan. Als iets niet werkt, ben ik flexibel en probeer ik een andere aanpak. Ik motiveer de leerling door hun vooruitgang te belonen en te erkennen, hoe klein die ook mag zijn, om hun zelfvertrouwen te vergroten. Ik help hen te begrijpen hoe het leren van de specifieke stof hen zal helpen, zowel op korte als lange termijn.
Ik geef regelmatige, constructieve feedback over de prestaties van de leerling. Samen evalueren we de voortgang en passen we de leerdoelen aan indien nodig. Ik bied extra hulpmiddelen aan, zoals oefenbladen, online bronnen of leesmateriaal dat aansluit bij de leerstof. Ik zorg voor een ondersteunende omgeving waarin de leerling toegang heeft tot de nodige middelen om te slagen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO
Bijles voor deze vakken
- Engels
- Geschiedenis
- Nederlands
- Word
Meer bijlesgevers word

Bijles basisonderwijs met Sam
- Op locatie
Over Sam
Ik hou er van om kennis over te dragen. Door geduldig en enthousiast te zijn, gecombineerd met heldere uitleg, hoop ik anderen nieuwe kennis bij te brengen.

Bijles Word met Merisa
- Online
- Op locatie
Over Merisa
Mijn dagelijkse leven bestaat uit lesgeven, kinderen helpen en hen laten groeien. Natuurlijk is groeien in enkel kennis niet voldoende, maar ook in zelfvertrouwen en zelfstandigheid.
Ik haal veel energie uit het begeleiden van leerlingen die het even moeilijk hebben met leren. Samen zoeken we uit wat werkt voor hen en hoe leren minder stressvol kan worden. Het moment waarop een leerling zegt: “Ah mevrouw, nu snap ik het!”, daar doe ik het voor.

Bijles Engels met Liese
- Online
- Op locatie
Over Liese
Ik denk dat bijles die gegeven wordt door jonge mensen die (in mijn geval) zelf nog studeren, een ander inzicht kan bieden aan de mensen die bijles volgen. De dingen die ik weet over het onderwijs en de vakken, wil ik graag doorgeven aan anderen.
Bijles biologie met Boa yin
- Op locatie
Over Boa yin
De reden waarom ik bijles wil geven is omdat ik graag andere mensen wil helpen. Diit geeft me ook een kans om te zien of ik hiermee later wil verdergaan in het leven. Hiermee bedoel ik of ik eventueel een extra diploma wil behalen als leerkracht. BijlesHuis ken ik van toen ik het middelbaar zat en wiskundebijles nodig had en ook goede hulp kreeg. Daarom wil ik die persoon nu ook graag zijn voor anderen.

- Nieuw!
Bijles geneeskunde met Charlotte
- Online
- Op locatie
Over Charlotte
Ik ben zelf een enorm ambitieus persoon en ik vind het heel fijn om iedereen hierbij gelijke kansen te kunnen geven.
Een duwtje in de rug kan soms al enorm veel helpen om het beste potentieel uit elk kind / elke jongere te kunnen halen. Ik geloof er sterk in dat iedereen naar best vermogen zo ver mogelijk kan geraken in zijn/haar/hun leven.
Ik haal er dan ook enorm veel voldoening uit om te zien hoe mijn leerlingen een mooi resultaat kunnen bereiken wanneer ze hierbij extra begeleiding krijgen.