Bachelor / HBO Maatschappelijk werk
AP Hogeschool
Schoten , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik denk dat bijles die gegeven wordt door jonge mensen die (in mijn geval) zelf nog studeren, een ander inzicht kan bieden aan de mensen die bijles volgen. De dingen die ik weet over het onderwijs en de vakken, wil ik graag doorgeven aan anderen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Maatschappelijk werk aan AP Hogeschool
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Engels
- Maatschappijleer
- Nederlands
- Word
Meer bijlesgevers basisonderwijs
- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
Sommige kinderen missen een grondige basis waardoor ze in de klas al vaak de stempel krijgen van 'zwak' te zijn. Dit is vaak absoluut niet het geval, met een paar bijsturingen en vastzettingen in de basisleerstof zijn deze kinderen vaak enorm vlot vertrokken en maken ze enorme sprongen voorwaarts. Ik geloof in alle kinderen en alle kinderen verdienen een kans om te groeien en te schitteren.

Bijles basisonderwijs met Joyce
- Online
- Op locatie
Over Joyce
Graag help ik anderen met mijn kennis en pedagogische begeleiding!

Bijles basisonderwijs met Laura
- Online
- Op locatie
Over Laura
Ik vind het leuk om kinderen te begeleiden in hun leren. Met geduld en enthousiasme geef ik uitleg. Het motiveert mij om hun vooruitgang te zien.

Bijles basisonderwijs met Anne
- Online
- Op locatie
Over Anne
De afgelopen jaren ontdekte ik hoe fijn ik het vind mijn passie voor talen met anderen te delen. Ik haalde veel plezier uit studentenjobs als bijlesleerkracht en monitor op Franse kampen, waardoor ik ervoor koos een educatieve master te volgen. Daar leerde ik veel over didactische principes, maar kon ik ook veel ervaring opdoen tijdens de verschillende stages.
Ik heb erg veel zin om leerlingen te helpen bij de moeilijkheden die ze ondervinden bij het leren van een taal. Bovendien hoop ik hen te kunnen aantonen dat een taal leren ook enorm interessant en leuk kan zijn. Het opent namelijk deuren naar nieuwe culturen! :)

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
De ervaring die ik ondertussen met kinderen jongeren en jongvolwassenen heb, al dan niet met ADHD, dyslexie, enz., geven aan dat er echt nood is aan een toegewijde en geduldige aanpak in deze drukke en prestatiegerichte maatschappij. Het doet mij enorm plezier met die kinderen, jongeren en jongvolwassenen te mogen en kunnen omgaan, en vooral vooruitgang, meer zelfzekerheid, hen opener en rustiger te zien worden. Het feit dat de resultaten op school positief evolueren, het warme contact met zowel de leerlingen als de ouders, daar doe ik het voor. Heerlijk om deze variatie aan mensjes te kunnen en mogen bijstaan en ondersteunen op maat. Bij issues, ik sta er, ik ben er en dat weten ze.