• +3 jaar ervaring

Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Glen

9,5 (2 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Glen
9,5 (2 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Glen

Vanuit mijn ervaring als postdoctoraal onderzoek aan de Universiteit Antwerpen (2023 – heden) en als onderzoeker en onderwijsbegeleider aan de Universiteit Gent (2017 – 2022) begeleid ik graag studenten van alle opleidingen binnen de Sociale Wetenschappen, zoals communicatiewetenschappen, politieke wetenschappen, sociologie en journalistiek. Ik ondersteun hen in de verschillende fases van het onderzoeksproces, van onderzoekspaper tot bachelor- of masterproef. Concreet kan ik helpen bij:
- het definiëren van een onderzoeksonderwerp of -thema;
- het ontwikkelen van een onderzoeksplan of -ontwerp;
- het uitvoeren van een literatuurstudie;
- het verzamelen of analyseren van gegevens (met behulp van statistische softwareprogramma's zoals SPSS);
- het schrijven van een academische tekst;
- of andere struikelblokken die opduiken tijdens het onderzoeksproces.

Mijn professionele onderwijservaring:
- Begeleider van het opleidingsonderdeel 'Masterproef' in de Master Communicatiewetenschappen. Aantal: 3 studenten in het academiejaar 2025-2026.

- Begeleider van het opleidingsonderdeel ‘innovatie-onderzoek’ in de Master Communicatiewetenschappen. Aantal: 13 studenten in het academiejaar 2020 – 2021, 14 studenten in het academiejaar 2021 – 2022.

- Begeleider van het opleidingsonderdeel ‘Academisch rapporteren’ in de 1ste Bachelor Communicatiewetenschappen. Aantal: 34 studenten sinds het academiejaar 2016 – 2017.

- Evaluator van het opleidingsonderdeel ‘Bachelorproef’ in de 3de Bachelor Communicatiewetenschappen. Aantal: 38 studenten sinds het academiejaar 2016 – 2017.

- Evaluator van het opleidingsonderdeel ‘Masterproef’ in de Master Communicatiewetenschappen. Aantal: 19 studenten sinds het academiejaar 2016 – 2017.

- Begeleider van het opleidingsonderdeel ‘Werkcollege onderzoeksmethodes’ in de 3de Bachelor Communicatiewetenschappen. Aantal: 6 studenten in het academiejaar 2016 – 2017.

- Begeleider van het opleidingsonderdeel ‘Media-innovatieweek’ en de do-track ‘Adobe Creative Cloud’ in de Master Communicatiewetenschappen. Aantal: 15 studenten in het jaar 2018-2019, 15 studenten in het jaar 2019-2020.

Motivatie

Ik haal voldoening uit het samen verkennen van onderzoeksvragen en het oplossen van methodologische uitdagingen. Het motiveert me om studenten te zien groeien in hun analytisch en academisch denken en om hen te helpen hun ideeën om te zetten in een gestructureerd onderzoek. Voor mij betekent begeleiden vooral samen sparren, oplossingen zoeken en praktische ondersteuning bieden in elke fase van het onderzoek, zodat studenten zelfstandig én met vertrouwen aan hun project kunnen werken.

Mijn aanpak

Bij thesisbegeleiding werk ik één-op-één met studenten en bied ik duidelijke richtlijnen en stapsgewijze ondersteuning bij elke fase van het onderzoek. Mijn aanpak combineert scaffolding, waarbij ik tijdelijke ondersteuning bied die studenten helpt complexe taken te voltooien, met directe instructie, waarin ik concrete uitleg, voorbeelden en feedback geef. Zo kunnen studenten gestructureerd werken, kritisch nadenken en hun thesis met vertrouwen en kwaliteit afronden, zonder dat ze zich overweldigd voelen door het proces.

Opleiding

Diploma 1: PhD Communicatiewetenschappen aan Universiteit Gent

Bijles voor deze vakken

    Studenten van Glen:

    • Student Politieke Wetenschappen aan de KUL wenst begeleiding bij de thesis. Onderwerp: invloed van economische onzekerheid en de mediërende variabele politieke vervreemding op politiek … Lees meer

      Ba uit Wilsele
    • Student 1ste bachelor Politieke Wetenschapen (VUB) wenst begeleiding bij een paper, die hij opnieuw zal indienen in 2de zit. Onderwerp: "In welke mate beïnvloedt de Iraanse buitenlandse… Lees meer

      Sunita uit Anderlecht
    • Masterstudente Communicatiemanagement (Engelstalige opleiding) heeft begeleiding nodig bij haar thesis. Ze heeft al haar literature review gedaan, maar wil nog hulp bij de structuur en … Lees meer

      Sophie uit Turnhout
    • Student master Communicatiewetenschappen wenst thesis-begeleiding. Het gaat over groene communicatie van WWF. Eat for Change: Exploring Gender Differences in Environmental Awareness an… Lees meer

      ɴᴀᴛʜᴀʟɪᴇ uit Gent
    • Student Toegepaste Economische Wetenschappen wenst ondersteuning bij data-analyse in SPSS in het kader van haar masterproef. Ze zit even vast. De masterproef gaat over de afzonderlijke … Lees meer

      Lieve uit Tongeren-Borgloon
    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

    Meer bijlesgevers thesis-scriptiebegeleiding

    Bijles thesis-scriptiebegeleiding, studiebegeleiding of ander met Jonas
    • +3 jaar ervaring

    Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Jonas

    9,6/10 (3 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Borgerhout
    Online
    Sociale wetenschappen
    Over Jonas

    Bijles geven is een prachtige manier om naast mijn job als onderzoeker/docent aan een universiteit ook laagdrempeliger contact te onderhouden met studenten, en mijn ervaring als lesgever, mentor en studiecoach te blijven overdragen waar het kan.

    Bijles thesis-scriptiebegeleiding, statistiek of SPSS met Brahim

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Brahim

      Al 2 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Antwerpen
      Online
      Communicatiewetenschappen
      Over Brahim

      Ik haal voldoening uit het begeleiden van studenten en het zien groeien van hun inzicht en zelfvertrouwen. Ik vind het belangrijk om hen niet alleen te helpen slagen, maar ook om hen sterker en zelfstandiger te maken in hun leerproces.

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding, Windows of huiswerkbegeleiding met Corinne
      • +5 jaar ervaring
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Antwerpen
      Online
      Sociologie
      Over Corinne

      Ik geef graag bijles om verschillende redenen. Allereerst geeft het me een enorm gevoel van voldoening om anderen te kunnen helpen. Verder heb ik het gevoel dat ik door mijn studies en werkervaringen een rugzak aan relevante kennis en vaardigheden heb opgebouwd om te delen met anderen. Daarnaast is bijles geven een verrijking, omdat je als docent ook zelf blijft bijleren.

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding, rechten of studiebegeleiding met Morgane
      • +5 jaar ervaring
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Waasmunster
      Online
      International Business Law
      Over Morgane

      Ik heb altijd anderen geholpen tijdens mijn schoolcarrière: ik vind thesis werk super leuk, maar ook ondersteuning bieden aan kinderen die het iets moeilijker hebben met bepaalde verplichte vakken.

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding, basisonderwijs of huiswerkbegeleiding met Sofie
      • +3 jaar ervaring

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Sofie

      8/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Aalst
      Online
      Sport - en bewegingswetenschappen
      Over Sofie

      Met mijn leergierigheid en passie voor persoonlijke ontwikkeling help ik mijn leerlingen en studenten om zichzelf optimaal te ontwikkelen en hun volledige potentieel te bereiken. Door mijn ervaring in het hoger onderwijs en mijn 1-op-1 begeleiding tijdens bijlessen weet ik hoe belangrijk een individuele aanpak is bij leren, ontdekken en studeren. Ik stem mijn begeleiding altijd af op de specifieke behoeften van mijn leerlingen.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!