Bijles studiebegeleiding, basisonderwijs of wiskunde met Charlotte

    9,8 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles studiebegeleiding, basisonderwijs of wiskunde met Charlotte
    9,8 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Charlotte

    Hallo, ik ben Charlotte!

    Ik ben afgestudeerd als leerkracht lager onderwijs en behaalde nadien ook een postgraduaat Human Resource Management en een bachelor Toegepaste Psychologie. Momenteel ben ik werkzaam op de personeelsdienst binnen een lokaal bestuur, waar ik onder andere bezig ben met sociaal juridische regelgeving, budgetten en personeelsbeleid. Tevens kunnen medewerkers bij mij terecht in mijn rol als vertrouwenspersoon.

    Tijdens mijn opleiding tot leerkracht deed ik praktijkervaring op in het basisonderwijs. Daarnaast heb ik ervaring in het geven van bijles, voornamelijk wiskunde.
    Jaarlijks beoordeel ik ook enkele bachelorproeven Toegepaste Psychologie en in mijn functie op de personeelsdienst geef ik op regelmatige basis interne opleidingen.

    Motivatie

    Ik haal persoonlijke voldoening uit het begeleiden van leerlingen en het zien van hun vooruitgang. Het motiveert me om kennis te kunnen overdragen en leerlingen te kunnen helpen. Hen tools aanreiken waarmee ze nadien zelfstandig aan de slag kunnen, het 'nu snap ik het-moment' waarnemen en hun zelfvertrouwen zien groeien, geven mij energie als lesgever. Daarnaast is dit een mooie manier op mijn pedagogische vaardigheden te onderhouden en te versterken.

    Mijn aanpak

    Een eerste bijles start ik steeds op met een korte kennismaking.
    Daarna breng ik graag de noden (en voorgeschiedenis) van de leerling in kaart: wat loopt goed, wat loopt moeilijk en wat is het doel van de begeleiding?

    Ik bekijk wat de leerling zelf al heeft ondernomen om de leerstof te begrijpen en op welke manier de leerling studeert. Indien de leerling werkt met samenvattingen, kunnen we deze ook onder de loep nemen.

    Ik leg de leerstof stap voor stap uit, met gebruik van concrete en actuele voorbeelden. Ik controleer regelmatig of de leerling mee is, laat hem/haar actief meedenken en toets af wat we nu uiteindelijk geleerd hebben.

    Wanneer er oefeningen gemaakt worden, probeer ik steeds zoveel mogelijk de link met de theorie te leggen. Ook hier werken we opbouwend: eerst samen een oefening maken, de leerling de oefening laten maken waarbij hij/zij luidop uitlegt wat hij/zij doet, een oefening zelfstandig laten maken en het analyseren van fouten,...

    Verder sta ik open om contact te hebben met de leerkrachten op school om zo goed mogelijk werkpunten van de leerling in kaart te brengen.

    Mijn focus ligt op duidelijke uitleg, geleidelijke opbouw, herhaling waar nodig en tips geven in studiemethode.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor / HBO Toegepaste Psychologie aan AP Hogeschool

    Diploma 2: Bachelor / HBO Leerkracht lager onderwijs aan Odisee

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers studiebegeleiding

      Bijles studiebegeleiding, wiskunde of aardrijkskunde met Jan

        Bijles studiebegeleiding met Jan

        8,5/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Kapelle-op-den-Bos
        Online
        Bachelor in het Secundair Onderwijs: Biologie en Techniek (techniek, STEM, fysica, procestechnieken)
        Over Jan

        Ik heb een mateloze interesse in wetenschap en techniek. Ik wil graag altijd alles weten wat ik zie, hoor, voel, zo veel mogelijk in detail. Noem het gerust een fascinatie. Als ik dan leerlingen heb in mijn klas die gemotiveerd en gedreven zijn om de leerstof te begrijpen is dat geweldig. Het geeft mij geweldig veel voldoening als ik zie of voel dat leerlingen de leerstof begrijpen.

        Bijles studiebegeleiding, Nederlands of Nederlands NT2 met Tom
        • +1 jaar ervaring

        Bijles studiebegeleiding met Tom

        8,8/10 (2 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Opwijk
        Online
        Talen
        Over Tom

        Ik geef graag het extra duwtje in de rug aan mijn leerlingen en studenten!

        Bijles studiebegeleiding, wiskunde of statistiek met Hannelore

          Bijles studiebegeleiding met Hannelore

          9,5/10 (3 beoordelingen)

          • Online
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Asse
          Online
          Secundair Onderwijs - Wiskunde en Informatica
          Over Hannelore

          Ik hou ervan om met jongeren te werken, daarom dat ik ook voor mijn opleiding voor leerkracht heb gekozen. Tijdens mijn eigen schooltraject heb ik gemerkt hoe een groot verschil de leerkracht die je hebt maakt, daarom wil ik die leerkracht zijn voor de leerlingen/studenten van nu. Bij mij mag en kan je fouten maken en werken we samen aan jou doelen.

          Bijles studiebegeleiding, thesis-scriptiebegeleiding of Frans met Gerrit
          • +2 jaar ervaring

          Bijles studiebegeleiding met Gerrit

          9,2/10 (7 beoordelingen)

          • Online
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Opwijk
          Online
          Conflict and Development
          Over Gerrit

          Intellectuele stimulans: ik moet enerzijds zelf terug graven naar de kennis, maar ook op zoek gaan naar een geschikte manier om het de student eigen te maken. Deze zoektocht, analyse vind ik net heel uitdagend (wat zorgt ervoor dat het minder vlot bij de student en hoe kan het verholpen worden).

          Bijles studiebegeleiding, Nederlands of basisonderwijs met Barbara
          • +3 jaar ervaring

          Bijles studiebegeleiding met Barbara

          10/10 (1 beoordeling)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Gent
          Online
          Geschiedenis
          Over Barbara

          Ik geef graag bijles omdat ik ervan hou mij te focussen op one-on-one begeleiding om op die manier leerlingen naar een hoger niveau te tillen. Er is bij deze werkwijze ook veel meer aandacht voor welzijn en persoonlijke ontwikkeling dan in klasverband.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!