• +1 jaar ervaring

Bijles Nederlands NT2, Frans of maatschappijleer met Marc

9,2 (4 beoordelingen)
Leslocaties
  • Online

Bijles Nederlands NT2, Frans of maatschappijleer met Marc
9,2 (4 beoordelingen)
Leslocaties
  • Online

Over Marc

Tijdens mijn studies Communicatiewetenschappen aan de VUB gaf ik Nederlands aan niet-Nederlandstalige volwassenen, voornamelijk Franstaligen, via taleninstituten zoals CLLL en de Nederlandse Academie. Daarnaast volgde ik de aggregatie-opleiding en slaagde ik voor het praktische aggregatie-examen met een proefles aan het RITS in Brussel. Tijdens mijn professionele loopbaan in de marketing- en HR-sector gaf ik tal van opleidingen en trainingen. Ook trad ik regelmatig op als gastdocent en -spreker aan instellingen zoals de KU Leuven, VUB, HEC St. Louis en Vlekho. Dankzij mijn tweetalige opvoeding en werkervaring in Franstalige omgevingen beheers ik het Frans vloeiend, zowel schriftelijk als mondeling. Mijn gesproken Frans is quasi perfect en totaal accentloos. Tijdens mijn reclamejaren beheerde ik bijvoorbeeld het advertentiebudget van de Franstalige krant Le Soir. Ik schreef tijdens mijn carrière tal van Nederlandstalige artikelen over HR, marketing, management en communicatie in zakelijke publicaties en was hoofdredacteur van een HR-vakblad. Mijn brede ervaring maakt dat ik zowel praktijkgericht als theoretisch sterk onderlegd ben.

Motivatie

Hoewel ik officieel met pensioen ben sinds de stopzetting van mijn bedrijf in april 2023 en sindsdien bezig ben met het schrijven van een boek en het voorbereiden van een doctoraat, geef ik graag een paar dagen per week les aan kinderen, adolescenten en volwassenen.

Mijn aanpak

Ik hecht veel waarde aan respect voor mijn studenten en cursisten, en ik geloof sterk in open communicatie en praktijkgericht leren. Het 'plus est en vous'-principe, dat stelt dat er altijd meer in iemand zit dan op het eerste gezicht lijkt, vormt een belangrijke leidraad in mijn aanpak.

Opleiding

Diploma 1: Master / WO Communicatiewetenschappen aan Vrije Universiteit Brussel (VUB)

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers nederlands nt2

    Bijles Nederlands NT2, economie of Spaans met Ann
    • +2 jaar ervaring

    Bijles Nederlands NT2 met Ann

    Al 1 student geholpen!

    • Online
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Lokeren
    Online
    Licentiaat vertaler Engels-Spaans
    Over Ann

    Anderen motiveren om hen de schoonheid en rijkdom van taal zelf te laten ervaren. Creatief bezig zijn met taal.

    Bijles Nederlands NT2, Engels of huiswerkbegeleiding met Veerle

      Bijles Nederlands NT2 met Veerle

      10/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Antwerpen
      Online
      Specifieke Lerarenopleiding Talen
      Over Veerle

      Als lesgever heb je een unieke kans om leerlingen te helpen. Het geeft een ongelooflijke voldoening als je hen ziet groeien, als ze plots iets kunnen of begrijpen wat ze daarvoor niet konden.

      Bijles Nederlands NT2 met Soesma
      • +2 jaar ervaring
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Antwerpen
      Online
      Nederlands
      Over Soesma

      Ik vind het fantastisch om met leerlingen bezig te zijn die de taal waarderen en het graag willen leren.

      Bijles Nederlands, Nederlands NT2 of geschiedenis met Diederik

        Bijles Nederlands met Diederik

        10/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Hove
        Online
        Taal- en letterkunde
        Over Diederik

        Het is telkens een fantastische ervaring om mensen te zien groeien in hun vaardigheden.

        Bijles Nederlands NT2 met Noor

          Bijles Nederlands NT2 met Noor

          Al 4 studenten geholpen!

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Moorslede
          Online
          Academische Bachelor in de Toegepaste Taalkunde
          Over Noor

          Ik erken hoe belangrijk het behalen van je diploma is voor je toekomst maar ik weet ook uit eerste hand hoe omstandigheden zoals faalangst, ADHD, de invloed van je omgeving enz. je succes kunnen ondermijnen en zelfs blokkeren.

          Ik zoek een betere balans in mijn professionele activiteiten want mijn persoonlijke projecten worden gerealiseerd zonder sociaal contact. Jongeren helpen als bijlesgever lijkt mij een mooie manier om hierin een beter evenwicht te vinden.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!