Bachelor / HBO Geschiedenis
Leiden universiteit
Leiden , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik geef graag bijles omdat ik in mijn huidige semester meer tijd en ruimte heb voor activiteiten naast mijn studie. Ik kan mensen die moeite hebben met geschiedenis goed helpen om de stof beter te leren begrijpen. Ik heb op mijn middelbare school een jaar bijles Engels gegeven, dus ik heb al redelijk wat ervaring.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Geschiedenis aan Leiden universiteit
Bijles voor deze vakken
- Geschiedenis
Meer bijlesgevers geschiedenis

Bijles maatschappijleer met Frank
- Op locatie
Over Frank
Sinds begin dit jaar ben ik volledig afgestudeerd en op zoek naar een baan. In de tussentijd wil ik graag weer nuttig bezig zijn en daarom heb ik mijn oog laten vallen op het geven van bijles. Ik heb al eerder (klassikaal) bijles gegeven en ik weet hoe nuttig het werk kan zijn. Het lijkt mij dan ook leuk om mijn kennis en vaardigheden weer in dienst te stellen van anderen! Als gediplomeerd historicus, gespecialiseerd in o.a. politiek, zou ik goed bijles kunnen geven in geschiedenis (op alle niveaus: basis-, voortgezet- en wetenschappelijk onderwijs) en maatschappijleer (voortgezet onderwijs). Daarnaast heb ik ervaring met thesis- of scriptiebegeleiding. Met mijn brede algemene ontwikkeling, kritische blik en goede kijk op lay-out kan ik zeker van dienst zijn!
Bijles basisonderwijs met Ruben
- Online
- Op locatie
Over Ruben
Zelf heb ik in mijn laatste twee middelbare schooljaren bijles gehad voor wiskunde, het vak lag mij gewoon niet en de docent zelf was niet van plan om iets aan je uit te leggen. Ik heb toen via via bij een oude gepensioneerde wiskundeleraar bijles gehad, de bijles was prettig en ik het zodoende daarmee ook gehaald. Alleen het was nog steeds een oude man die soms wat vervelend uit de bocht kon komen. Persoonlijk had ik het prettiger gevonden als ik bij een wellicht wat jonger persoon bijles had, je staat dan toch iets meer op één vlak en bent wat meer geneigd te gaan vragen aan de betreffende persoon.
Waarom ik bijles wil geven, dat is voor mij een manier om enerzijds mijn eigen geheugen op peil te houden, maar anderzijds is het ook leuk om te doen. Als de leerling de stof niet snapt via de ene manier, dan is het de taak aan de docent een andere manier te vinden, die ervoor zorgt dat het wel klikt. Juist dit vind ik leuk om te doen, het zoeken naar een 'out of the box solution' en zodoende die leerling kunnen bijstaan met zijn stof.
Bijles aardrijkskunde met Anne
- Online
- Op locatie
Over Anne
Twee jaar geleden heb ik tijdens de herfstvakantie bijles gegeven op een school in Den Haag. Ik vond dit een ontzettend leuke ervaring. Mensen iets leren, geeft mij enorm veel voldoening. Niet voor niks help ik vrijwillig veel mensen in mijn omgeving met hun opdrachten voor school of de universiteit. Niet alleen het bijles geven, maar ook het motiveren en inspireren van leerlingen, zie ik als een leuke en leerzame uitdaging. Eentje die ik graag aanga! Wat ik erg interessant vind aan Bijleshuis, is dat deze zich niet alleen richt op het voortgezet onderwijs, maar ook op het basisonderwijs en hoger onderwijs. Dit biedt meer mogelijkheden en kansen en dat spreekt mij zeer aan. Tot slot ben ik ervan overtuigd dat goed onderwijs één van de belangrijkste voorwaarden is van een geslaagde maatschappij en daar wil ik graag een steentje aan bijdragen!

Bijles geschiedenis met Zeno
- Online
- Op locatie
Over Zeno
Op de middelbare school heb ik veel moeite gehad met het goed plannen en indelen van het studiewerk. In de loop van mijn studiecarriére op de Universiteit van Leiden heb ik ondervonden hoe je het beste om kan gaan met de werkdruk. Ik ben overtuigd dat ik scholieren kan helpen met de ervaring die ik opgedaan heb. Omdat ik zelf vroeger ook moeite heb gehad, is het voor mij makkelijk om mij in te leven in de situatie van de desbetreffende scholier.
Uiteraard is het geven van bijlessen een mooie toevoeging op het CV, maar ik wil vooral graag scholieren die worstelen met het plannen te hulp schieten.

Bijles basisonderwijs met Steyn
- Online
- Op locatie
Over Steyn
Bijles geeft me altijd veel voldoening. Niet alleen het lesgeven inhoudelijk, maar ook het motiveren en verder begeleiden spreekt mij aan.