Bijles Frans met Mirjam

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles Frans met Mirjam
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Al bijna twintig jaar heb ik als eerstegraads docent ervaring met het lesgeven op allerlei niveaus. Ik vind het prettig om les te geven aan kleine groepen of individueel aan leerlingen. Het is voor mij een plezier om bijvoorbeeld grammatica zo uit te leggen dat een leerling verbaasd is over hoe eenvoudig het eigenlijk is. Ik werk snel en resultaatgericht, en ben daarnaast zeer goed georganiseerd.

    Opleiding

    Diploma 1: Master / WO aan doctoraal Franse taal- en letterkunde Universiteit Utrecht

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers frans

      Bijles Frans, studiebegeleiding of huiswerkbegeleiding met Sophie

        Bijles Frans met Sophie

        9,8/10 (1 beoordeling)

        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        putte
        Pedagogisch bekwaamheid
        Over Sophie

        Wat mij het meest motiveert om bijles te geven, is kinderen helpen ontdekken hoe zij zélf het best leren. Elk kind denkt, voelt en verwerkt informatie op een andere manier. Toch krijgen veel leerlingen het gevoel dat er maar één “juiste” manier van leren bestaat. Wanneer een kind zijn eigen leervoorkeur leert herkennen — visueel, auditief, al doende, via structuur of net creativiteit — ontstaat er rust en vertrouwen.

        Ik geloof sterk dat kinderen beter groeien wanneer ze zichzelf begrijpen. Zodra een leerling merkt: “Ah, zo werkt het voor mij”, verandert niet alleen het leren, maar ook het zelfbeeld. Ze bouwen meer zelfvertrouwen op, durven fouten maken en worden minder afhankelijk van vergelijking met anderen of van sociale druk.

        Bijles is voor mij daarom veel meer dan uitleg geven over een vak. Ik wil kinderen tools geven waarmee ze zelfstandig verder kunnen, hen laten ervaren dat leren niet iets is waar je “goed” of “slecht” in bent, maar iets dat je op jouw manier mag aanpakken. Zeker kinderen met een bijzonder profiel — hoogbegaafdheid, ADD, onzekerheid of faalangst — hebben vaak vooral nood aan iemand die meezoekt naar een aanpak die echt bij hen past.

        Als een leerling op het einde van een traject niet alleen betere resultaten haalt, maar ook meer vertrouwen heeft in zichzelf, dan is mijn doel bereikt.

        Bijles Frans, Spaans of Italiaans met Marie
        • +5 jaar ervaring

        Bijles Frans met Marie

        10/10 (1 beoordeling)

        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        ZEIST
        Frans voor anderstalingen
        Over Marie

        Ik doceer met passie mijn moedertaal Frans.

        Bijles Frans, Nederlands of studiebegeleiding met Laetitia
        • +8 jaar ervaring

        Bijles Frans met Laetitia

        9,3/10 (30 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Roermond
        Online
        Frans- Nederlands
        Over Laetitia

        Ik ben docente Frans in het onderwijs en geef daarnaast graag bijles aan leerlingen. Ik vind het mooi om te zien hoe snel jonge studenten nieuwe informatie opnemen. Ik wil dan ook iedere student alle kansen kunnen aanbieden die hij/zij verdient.

        Ik ben iemand die graag met individuele leerlingen werkt of in kleine groepen. Ik geef met plezier bijles aan leerlingen.

        Bijles Frans of Nederlands met Annelies
        • +8 jaar ervaring

        Bijles Frans met Annelies

        Al 13 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Utrecht
        Online
        Frans
        Over Annelies

        Mijn grootste passies zijn de Franse en Nederlandse taal en cultuur en deze wil ik graag delen met anderen. Een brede algemene ontwikkeling, recente ervaring als docent, kennis en ervaring in het bedrijfsleven, communicatieve vaardigheden, humor en relativeringsvermogen vormen mijn meerwaarde voor het onderwijs.

        Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

        Bedankt voor je aanmelding!