Nootdorp , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Het leren van vreemde talen is voor mij een hobby. Ik was vroeger juist niet sterk in talen. De leermethode's op school werkten niet goed voor mij. Wat voor mij het beste werkte was actief bezig te zijn met talen door muziek, films, boeken, tijdschriften, etc. Ik kreeg oprecht interesse om een taal te kunnen begrijpen. Vervolgens pakte ik mijn lesboeken er weer bij en kon ik alles op die manier snel oppikken. Ik ben erg enthousiast over het leren van talen en wil graag mijn kennis met anderen delen.
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers engels
- +7 jaar ervaring
Bijles Engels met Yvonne
- Online
- Op locatie
Over Yvonne
Leerlingen of studenten op gang helpen en helpen ontdekken welke strategie gebruikt moet worden om de lesstof te snappen, geeft mij veel voldoening.

Bijles Engels met Arthur
- Online
- Op locatie
Over Arthur
Ik heb de beslissing genomen om na mijn zestigste leraar te worden. Ik wil ook dit deel van mijn vakgebied bestrijken. Ik heb er zin in.
- +3 jaar ervaring
Bijles Engels met Mark
- Op locatie
Over Mark
Ik wil graag bijles geven omdat ik een passie heb voor het helpen van anderen. Ik haal veel voldoening uit het helpen van iemand die ergens tegenaan loopt. Hierdoor vind ik het super leuk om bijles te geven en blijf ik zeer gemotiveerd om gezamenlijk onze doelen te behalen. Door deze passie heb ik ook gekozen voor een studie in de hoek van de psychologie.

- +6 jaar ervaring
Bijles Engels met Marion
- Online
- Op locatie
Over Marion
Na mijn pensionering geeft het me veel voldoening om jonge mensen te blijven helpen met hun problemen met de Engelse en Nederlandse taal en ze voor te bereiden op hun toetsen of tentamens. Ik heb dit al heel vaak met veel succes gedaan. De lessen zijn op maat gemaakt, dat wil zeggen afgestemd op wat de leerling/student moet kunnen en kennen en ook afgestemd op de toetsvorm die gevraagd wordt.

- +8 jaar ervaring
Bijles Engels met Sjoerd
- Online
- Op locatie
Over Sjoerd
Ik vind het leuk om kinderen te helpen leren en te ondersteunen op allerlei vlakken met heel veel geduld.