HAN Nijmegen
Arnhem , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik doe momenteel de docentenopleiding richting aardrijkskunde, en tijdens mij stageperiodes kwam ik erachter dat ik lesgeven maar ook het individueel begeleiden van leerlingen ontzettend leuk vind. Vooral tijdens het individueel begeleiden van de leerling kan ik me echt bezig houden met het individu, en rustig experimenteren met verschillende manieren van uitleg. Afgezien van mijn positieve ervaring met het individueel begeleiden van leerlingen ben ik altijd al in het bezit geweest van een buitengewone fascinatie voor natuur en alle processen die de wereld gekneed hebben tot wat het nu is. Hierdoor acht ik mezelf ook competent om leerlingen te begeleiden die hulp nodig hebben met het vak biologie.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor aan HAN Nijmegen
Bijles voor deze vakken
- Aardrijkskunde
- Biologie
- Maatschappijleer
Meer bijlesgevers aardrijkskunde
- +4 jaar ervaring
Bijles aardrijkskunde met Tim
- Online
- Op locatie
Over Tim
Ik houd van de interactie met jongeren. Ik wil mijn vakkennis delen, zodat leerlingen oorzakelijke verbanden gaan zien in historische processen. Daarnaast wil ik ook de nieuwsgierigheid stimuleren, de kennis van Europese cultuur bevorderen en jongeren inspireren!
Bijles basisonderwijs met Jan
- Online
- Op locatie
Over Jan
Na mijn uitgebreide studies in Utrecht en Londen, als ook mijn stage bij de Nederlandse ambassade in Washington D.C., wil ik graag mijn opgedane kennis en enthousiasme voor leren overbrengen op leerlingen van de middelbare- of basisschool. Ik heb in de afgelopen jaren op diverse manieren ervaring gehad met (bij)les geven, bijvoorbeeld bij de Summer Schools van Anglia Network Europe en als examinator bij de Cambridge ESOL examinations. Daarnaast ben ik breed inzetbaar voor vakken variërend van Engels tot Biologie, en ben ik door mijn vriendelijkheid, geduld en inlevingsvermogen goed in staat om het beste in de student naar boven te halen. Kortom: ik kijk er naar uit om middels het geven van bijles leerlingen te helpen betere resultaten te behalen op school.
Bijles aardrijkskunde met Guido
- Online
- Op locatie
Over Guido
Ik ben iemand die graag samenwerkt met leerlingen. Dit is onder andere terug te zien aan de opleiding die ik volg. Ik zit namelijk op een lerarenopleiding aardrijkskunde, waarbij ik een minor volg die gericht is op het vak geschiedenis. Mijn propedeuse had ik in een jaar afgerond, en ik vind het interessant om alles te weten over het vakgebied. Daarnaast vind ik het leuk om deze kennis over te brengen naar de leerlingen waaraan ik les heb mogen geven op stages. Ik ben positief, sociaal en geduldig. Verder heb ik een flexibel lesrooster waarin genoeg gaten zitten om me volledig op het geven van bijles te richten. Ik ben dus volledig gemotiveerd om me in te zetten als bijlesdocent. Eerdere ervaringen met individuele begeleiding heb ik als erg positief ervaren.

Bijles basisonderwijs met Sabine
- Online
- Op locatie
Over Sabine
Ik vind het leuk anderen te motiveren en te helpen bij het leren van nieuwe dingen. Mijn gestructureerde manier van werken zorgt voor inzicht in de stof en een duidelijk leer pad. Ik hoop dat deze manier van werken anderen een handvat biedt voor hun verdere loopbaan.

Bijles maatschappijleer met Joep
- Online
- Op locatie
Over Joep
Ik studeer docent geschiedenis VO 2de graad. Bijles geven ligt dus in mijn vakgebied. Bovendien is bijles geven ideaal om beroepservaring op te doen.