Derde graad Examenjaar 2015, daarna een taalcursus Engels gevolgd in Oxford
Ksg De Breul
Zeist , Nederland
Amstelveen , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Het is leuk om kinderen te helpen bij het leren van een taal, omdat het mij zo veel geholpen en gebracht heeft tijdens mijn leven. Ook zou ik graag willen laten zien dat het leuk is om een taal te leren en wat je er eigenlijk allemaal mee kan.
Opleiding
Diploma 1: Derde graad Examenjaar 2015, daarna een taalcursus Engels gevolgd in Oxford aan Ksg De Breul
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers engels

Bijles Engels met Arthur
- Online
- Op locatie
Over Arthur
Ik heb de beslissing genomen om na mijn zestigste leraar te worden. Ik wil ook dit deel van mijn vakgebied bestrijken. Ik heb er zin in.

- +4 jaar ervaring
Bijles Engels met Cherish
- Op locatie
Over Cherish
Dit is tweevoudig:
1: Ik heb vroeger ook veel bijles gegeven, en ik heb het altijd leuk gevonden. Het kriebelt weer een beetje.
2: Ik wil leerlingen helpen die leerachterstand opgelopen hebben vanwege corona. Op dit moment lukt dat niet helemaal in de klas (ik kan niet iedereen bijstaan).

- +8 jaar ervaring
Bijles Engels met Anneke
- Online
- Op locatie
Over Anneke
Ik werk gemiddeld 1 middag bij een instituut voor huiswerkbegeleiding en geef daar momenteel bijles Engels en Frans (2VWO / 3HAVO / 6VWO).
Daarnaast verzorg ik een cursus Cambridge Business Engels niveau C1 aan studenten van het ROC Apeldoorn.
- +7 jaar ervaring
Bijles Engels met Yvonne
- Online
- Op locatie
Over Yvonne
Leerlingen of studenten op gang helpen en helpen ontdekken welke strategie gebruikt moet worden om de lesstof te snappen, geeft mij veel voldoening.

Bijles Engels met Riemer
- Online
- Op locatie
Over Riemer
Ik ben afgestudeerd in het vakgebied Engelse taal en cultuur. Naast de Bachelor, en Master hierop aansluitend, heb ik tevens de Cambridge ESOL examens op C2 niveau gehaald, waardoor mijn kennis van de Engelse taal uitstekend is. Daarnaast wil ik uiteindelijk les gaan geven op middelbaar onderwijs en ik volg hiervoor dan ook een opleiding. Ik zou graag mijn kennis en enthousiasme willen delen met anderen die moeite hebben met de taal, of graag hun vaardigheid willen verbeteren op een bepaald vlak.