Hogeschool Utrecht
Almere , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Tijdens het mijn studie reisde ik dagelijks met de trein heen en weer. Op een keer zat er een vrouw tegenover me die nog maar net in Nederland woonde. We raakten aan de praat, ondanks dat ik er weinig van verstond. Ze had een NT2 boek op schoot en wees woorden aan die ze niet begreep. Uiteindelijk hebben we een half uur lang Nederlandse woorden geoefend. Dat was de eerste keer dat ik merkte hoe leuk en dankbaar het kan zijn om iemand iets te leren.
Kennis delen is een waardevol iets. Dat begint natuurlijk bij de volgende generatie de basis aan te leren. Het is niet alleen mooi om te zien dat een ander er iets van opsteekt, dat het kwartje eindelijk valt als je als docent een andere benadering kiest; het houdt jezelf ook scherp.
Ik heb de Havo, profiel E&M met keuzevakken Biologie en M&O gevolgd, en daarna HBO – Bedrijfscommunicatie met een breed organisatie- en communicatiegericht vakkenpakket. Nederlands en Biologie waren altijd mij ‘favoriete’ vakken, waar ik tevens de hoogste cijfers haalde en medescholieren/studenten hielp. Maar ik zou ook graag studenten of scholieren helpen met andere vakken of algemene begeleiding.
Opleiding
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Lonneke
- Online
- Op locatie
Over Lonneke
Ik vind het belangrijk om kennis toegankelijk en begrijpelijk te maken. Zelf weet ik hoe waardevol het is om een duidelijke uitleg te krijgen en structuur aan te brengen in de leerstof. Mijn motivatie is om anderen te helpen zelfvertrouwen te ontwikkelen in hun eigen leerproces en te laten zien dat met de juiste aanpak iedereen vooruitgang kan boeken.

Bijles basisonderwijs met Bert
- Op locatie
Over Bert
Ik zorg er eerst voor dat we een goede band opbouwen.
Dan hun problemen traceren en bespreken.
Ik geef les met veel humor en praktijkvoorbeelden.
Na duidelijke uitleg vragen of ze het snappen en dan oefeningen laten doen om te kijken of ze de gegeven uitleg goed beheersen.

Bijles basisonderwijs met Jannie
- Online
- Op locatie
Over Jannie
Kinderen verder helpen in hun ontwikkeling is al jaren mijn passie. Daar wil ik nog veel meer mee doen.

Bijles wiskunde met Nassira
- Op locatie
Over Nassira
Tijdens het geven van bijles is het natuurlijk erg belangrijk om de leerling te helpen met het onder de knie krijgen van de leerstof. Ik wil de leerling naast het leren beheersen van de stof ook hulp bieden bij het studeren zelf; hoe ga je te werk en hoe maak je een overzichtelijke planning?
Ik start mijn lessenserie altijd met een kennismaking met de leerling. Wat kan de leerling al en wat kan ik de leerling nog bijbrengen zijn hier de vraagstukken waar ik tijdens de kennismaking antwoord op zoek.
Vervolgens maak ik voor elke leerling een planning op. Geen enkele leerling is hetzelfde. De planning wordt gemaakt op basis van het tempo van de leerling, de voorkennis die de leerling heeft en het uiteindelijke leerdoel dat ik met de leerling wil behalen.
Vanuit die planning ga ik met de leerling aan de slag. Mijn manier van les geven stem ik af op de leerling zodat hij of zij de ondersteuning krijgt die het best bij hem of haar past.

Bijles basisonderwijs met Carlien
- Online
- Op locatie
Over Carlien
Ik heb het altijd erg leuk gevonden om kinderen/studenten dingen uit te leggen. Verder vind ik het een uitdaging om te kijken als het op de eerste manier niet lukt hoe ik het dan anders uit kan leggen zodat het kind het wel begrijpt.
Door ervaring in het basisonderwijs kan ik ook begeleiding geven bij cito en entree toetsen. Wiskunde is een van mijn sterkste punten. Ik ben goed in het plannen en organiseren van taken en kan hierdoor dus huiswerkbegeleiding geven. Daarnaast geef ik ook bijles voor de eigenvaardigheidstoetsen van de pabo voor rekenen en taal.