Christelijk Lyceum Apeldoorn
Apeldoorn , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Yassine
Ik ben Yassine, een 22-jarige Technische Bedrijfskunde student aan Eindhoven University of Technology. Ik zit nu in het derde jaar van mijn bachelor. Ik heb mijn vwo-diploma gehaald met de pakketten n&t en n&g met als extra vak economie. Ik heb nu al meer dan tweeënhalf jaar ervaring met bijles geven waarbij ik al meer dan 50 leerlingen succesvol heb geholpen in exacte vakken. Ik heb daarmee ervaring opgedaan in het geven van bijles aan middelbare scholieren van de onderbouw en de bovenbouw in alle niveaus. Ik heb daarvoor bij De Hypotheker Apeldoorn & Streetwise gewerkt.
Motivatie
Ik geef al tweeënhalf jaar bijles in exacte vakken en ik vind het nog steeds erg leuk om te doen. Ik heb BijlesHuis leren kennen via google search.
Mijn aanpak
Mijn manier van bijles geven is dat ik eerst eventuele vragen van leerlingen beantwoord over de stof om de grootste zorgen weg te nemen en afhankelijk van hoe dat gaat daarna alle stof met ze doorneem om te kijken wat echt belangrijk is en waar de leerling moeite mee heeft. Daarnaast vind ik het ook belangrijk dat de leerling de kern van het onderwerp onder de knie heeft, waardoor ik ook de bijles focus op de basis van het vak. Met wiskunde heb ik bijvoorbeeld bij veel leerlingen uit de onderbouw gemerkt dat ze vaak moeite hebben met het automatiseren van het omrekenen van kubieke decimeters naar liters enz. Uit eigen ervaring weet ik dat dat bij natuurkunde en scheikunde altijd weer terugkomt en het belangrijk is, dat je niet daar nog over moet nadenken bij het maken van een toets.
Opleiding
Diploma 1: VWO / Gymnasium aan Christelijk Lyceum Apeldoorn
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers natuurkunde
- +3 jaar ervaring
Bijles natuurkunde met Paul
- Online
- Op locatie
Over Paul
Ik haal er veel voldoening uit als bij leerlingen het kwartje valt en ze het opeens begrijpen. Ik hoop dit met velen te kunnen delen

- Nieuw!
Bijles wiskunde met Joash
- Online
- Op locatie
Over Joash
Wat mij motiveert om bijles te geven, is het moment waarop een leerling iets begrijpt waar hij of zij eerst mee vastliep. Ik weet uit eigen ervaring hoe frustrerend het kan zijn als een uitleg in de klas niet helemaal binnenkomt. Soms heb je gewoon iemand nodig die het op een andere manier uitlegt.
Ik vind het leuk om samen te zoeken naar een aanpak die werkt voor de leerling. Iedereen leert anders, en juist dat persoonlijke aspect maakt bijles geven voor mij zo interessant. Het geeft veel voldoening om te zien dat iemand meer zelfvertrouwen krijgt, betere resultaten behaalt en uiteindelijk zelfstandig verder kan.
Daarnaast haal ik veel energie uit het contact met leerlingen en studenten. Geen enkele les is hetzelfde, en ik vind het mooi om iemand gedurende een langere periode te begeleiden en de vooruitgang van dichtbij mee te maken. Voor mij gaat bijles daarom niet alleen over hogere cijfers, maar ook over het ontwikkelen van begrip, vertrouwen en plezier in het leren.

Bijles aardrijkskunde met Cindy
- Online
- Op locatie
Over Cindy
Ik ben een sterk sociaal persoon en help graag personen die nood hebben aan ondersteuning. Zo hoop ik een steentje bij te dragen in zijn/haar ontwikkeling en groei. Mijn onderwijservaring omvat les NT2 aan Syrische kinderen, onderwijsassistente bij kleuters, en in het basisonderwijs.
Bijles natuurkunde met Jan
- Online
- Op locatie
Over Jan
Het geven van bijles geeft mij veel plezier, energie en levensvreugde. Om samen met leerlingen op zoek te gaan naar leemten of misvattingen in hun kennis van de natuurwetenschappen vind ik een betekenisvolle bezigheid, voor leerlingen en ook voor mijzelf. Samen gaan we op zoek naar de samenhang in de vaak nog fragmentarisch aanwezige kennis van de natuurwetenschappen. Natuurlijk richten wij ons daarbij vooral op het toepassen van het verworven inzicht bij het beantwoorden van voorbeelden van (examen)vragen. Als een leerling daarin aantoonbare vooruitgang boekt, dan geeft dat vertrouwen en voldoening. Dan is onze missie geslaagd. Als universitair opgeleide eerstegraads docent scheikunde met meer dan 15 jaar ervaring in het geven van bijles en examentraining scheikunde en natuurkunde op havo- en vwo-niveau en met inzicht in de laatste leerplanontwikkelingen, kan ik je zeker helpen

Bijles natuurkunde met Jelmar
- Online
- Op locatie
Over Jelmar
Lesgeven geeft mij veel voldoening. Het is erg mooi om te zien als het kwartje valt bij de leerling of als het zelfvertrouwen van de leerling langzaam maar zeker toeneemt.
Hiernaast zijn bijlessen vaak ook nog behoorlijk gezellig. Ik ben, waar passend, een grote fan van droge humor en wat zelfspot. Ik waardeer de persoonlijke band die je langzaam met een leerling opbouwt en voel me dan ook erg betrokken.
En dit alles kan terwijl ik het mag hebben over onderwerpen die ik erg interessant vind!