Bijles natuurkunde of scheikunde met Jan

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles natuurkunde of scheikunde met Jan
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Het geven van bijles geeft mij veel plezier, energie en levensvreugde. Om samen met leerlingen op zoek te gaan naar leemten of misvattingen in hun kennis van de natuurwetenschappen vind ik een betekenisvolle bezigheid, voor leerlingen en ook voor mijzelf. Samen gaan we op zoek naar de samenhang in de vaak nog fragmentarisch aanwezige kennis van de natuurwetenschappen. Natuurlijk richten wij ons daarbij vooral op het toepassen van het verworven inzicht bij het beantwoorden van voorbeelden van (examen)vragen. Als een leerling daarin aantoonbare vooruitgang boekt, dan geeft dat vertrouwen en voldoening. Dan is onze missie geslaagd. Als universitair opgeleide eerstegraads docent scheikunde met meer dan 15 jaar ervaring in het geven van bijles en examentraining scheikunde en natuurkunde op havo- en vwo-niveau en met inzicht in de laatste leerplanontwikkelingen, kan ik je zeker helpen

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers natuurkunde

      Bijles natuurkunde, scheikunde of wiskunde met Paul
      • +3 jaar ervaring

      Bijles natuurkunde met Paul

      Al 7 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Delft
      Online
      Lucht- en Ruimtevaart
      Over Paul

      Ik haal er veel voldoening uit als bij leerlingen het kwartje valt en ze het opeens begrijpen. Ik hoop dit met velen te kunnen delen

      Bijles wiskunde, natuurkunde of scheikunde met Joash
      • Nieuw!

      Bijles wiskunde met Joash

      Al 3 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Vlaardingen
      Online
      Civiele Techniek MSC
      Over Joash

      Wat mij motiveert om bijles te geven, is het moment waarop een leerling iets begrijpt waar hij of zij eerst mee vastliep. Ik weet uit eigen ervaring hoe frustrerend het kan zijn als een uitleg in de klas niet helemaal binnenkomt. Soms heb je gewoon iemand nodig die het op een andere manier uitlegt.

      Ik vind het leuk om samen te zoeken naar een aanpak die werkt voor de leerling. Iedereen leert anders, en juist dat persoonlijke aspect maakt bijles geven voor mij zo interessant. Het geeft veel voldoening om te zien dat iemand meer zelfvertrouwen krijgt, betere resultaten behaalt en uiteindelijk zelfstandig verder kan.

      Daarnaast haal ik veel energie uit het contact met leerlingen en studenten. Geen enkele les is hetzelfde, en ik vind het mooi om iemand gedurende een langere periode te begeleiden en de vooruitgang van dichtbij mee te maken. Voor mij gaat bijles daarom niet alleen over hogere cijfers, maar ook over het ontwikkelen van begrip, vertrouwen en plezier in het leren.

      Bijles wiskunde, natuurkunde of scheikunde met Yassine
        Apeldoorn
        Over Yassine

        Ik geef al tweeënhalf jaar bijles in exacte vakken en ik vind het nog steeds erg leuk om te doen. Ik heb BijlesHuis leren kennen via google search.

        Bijles ander, geneeskunde of Nederlands NT2 met Cindy

          Bijles ander met Cindy

          • Online
          • Op locatie
          Apeldoorn
          Online
          Over Cindy

          Ik ben een sterk sociaal persoon en help graag personen die nood hebben aan ondersteuning. Zo hoop ik een steentje bij te dragen in zijn/haar ontwikkeling en groei. Mijn onderwijservaring omvat les NT2 aan Syrische kinderen, onderwijsassistente bij kleuters, en in het basisonderwijs.

          Bijles natuurkunde, wiskunde of Latijn met Jelmar

            Bijles natuurkunde met Jelmar

            10/10 (1 beoordeling)

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Groningen
            Online
            Theoretische Natuurkunde
            Over Jelmar

            Lesgeven geeft mij veel voldoening. Het is erg mooi om te zien als het kwartje valt bij de leerling of als het zelfvertrouwen van de leerling langzaam maar zeker toeneemt.

            Hiernaast zijn bijlessen vaak ook nog behoorlijk gezellig. Ik ben, waar passend, een grote fan van droge humor en wat zelfspot. Ik waardeer de persoonlijke band die je langzaam met een leerling opbouwt en voel me dan ook erg betrokken.

            En dit alles kan terwijl ik het mag hebben over onderwerpen die ik erg interessant vind!

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!