• +3 jaar ervaring

Bijles wiskunde, natuurkunde of scheikunde met Lucas

9 (1 beoordeling)
Leslocaties
  • Op locatie

Bijles wiskunde, natuurkunde of scheikunde met Lucas
9 (1 beoordeling)
Leslocaties
  • Op locatie

Over Lucas

Ik ben een student Moleculaire Levenwetenschappen in Wageningen. Dit is een studie met een mix van biologie, scheikunde en natuurkunde het heeft ook een hoop wiskunde in de achtergrond. Deze studie gaat mij extreem goed af, ik sta dan ook een 8.3 gemiddeld.
Verder ben ik in de weekenden, elke zaterdagmiddag een leider bij de scouting. Dit doe ik nu al bijna 3.5 jaar. Ik heb nog niet alle trainingen volbracht, maar al wel meer dan genoeg en meer dan genoeg ervaring om goed te kunnen begrijpen hoe ik iets gestructureerd kan uitleggen.
Verder ben ik van plan om in mijn bachelor een minor education te doen, dus zal ik getraind worden om goed les te kunnen geven.

Motivatie

Ik ben zelf onwijs enthousiast over mijn studie en de vakken waar ik graag bijles in zou willen geven. Als iemand over iets een vraag heeft omtrent mijn studie en vakgebied kan ik met enthousiasme een goede uitleg geven dat ook vaak kan worden begrepen door mensen die niet zo veel begrijpen over deze vakken.

Mijn aanpak

Hoe een les er bij mij zal uitzien is als volgt: Ik zou beginnen met vragen over waar de leerling tegen aan loopt en wat hij van mij verwacht, verder zal ik dan een actieve uitleg geven waar hij/zij bij mee denkt over het betreffende onderwerp. Dit doe ik aan de hand van voorbeeld opgaven. Verder, stel een concept is te abstract voor een leerling zal ik zo goed mogelijk mijn best doen om een uitleg te geven die in het straatje valt dat dichterbij de leerling ligt.

Opleiding

Diploma 1: VWO / Gymnasium Moleculaire Levenswetenschappen aan Wageningen University & Research

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers wiskunde

    Bijles wiskunde, natuurkunde of Engels met Freek
    • +4 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Freek

    Al 4 studenten geholpen!

    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Zeist
    Wiskunde en Natuurkunde
    Over Freek

    Lesgeven vind ik het mooiste wat er is. Het moment dat een leerling zelfvertrouwen krijgt door je bijles is waar ik het voor doe.
    Ik heb het bijlesgeven altijd erg leuk gevonden. Bij elke leerling moet je opnieuw afstemmen op zijn of haar leermethode.

    Bijles wiskunde of basisonderwijs met Michael
    • +8 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Michael

    9,6/10 (8 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Apeldoorn
    Online
    Elektrotechniek
    Over Michael

    Ik heb al heel wat ervaring met het lesgeven aan grote groepen, maar ik geloof dat lesgeven in kleine groepen veel effectiever is dan les geven aan een groep van 30 leerlingen. Een coachende manier van lesgeven is een manier die heel goed bij mij past.

    Bijles wiskunde, scheikunde of Engels met Shakila
    • +8 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Shakila

    Al 12 studenten geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Utrecht
    Online
    Algemene Sociale Wetenschappen
    Over Shakila

    Shakila doet een Master Interdisciplinary Social Sciences.
    Ze heeft bijleservaring in wiskunde, statistiek, wetenschap en Engels doordat ze een tijd in Canada gewoond heeft.

    Bijles wiskunde, economie of ander met Frederique
    • +2 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Frederique

    10/10 (1 beoordeling)

    • Online
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Amsterdam
    Online
    Handelsingenieur
    Over Frederique

    Ik leer zelf heel graag bij en vind het echt heel leuk om mensen te helpen bij een vak waar ik zelf heel gepassioneerd door ben.
    De bijles die ik gaf aan mijn broertje was ook altijd leuk en probeerden we allerlei nieuwe oefeningen en ging hij ook op school positief op weg.

    Bijles wiskunde, natuurkunde of scheikunde met Joash

      Bijles wiskunde met Joash

      Al 4 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Vlaardingen
      Online
      Civiele Techniek MSC
      Over Joash

      Wat mij motiveert om bijles te geven, is het moment waarop een leerling iets begrijpt waar hij of zij eerst mee vastliep. Ik weet uit eigen ervaring hoe frustrerend het kan zijn als een uitleg in de klas niet helemaal binnenkomt. Soms heb je gewoon iemand nodig die het op een andere manier uitlegt.

      Ik vind het leuk om samen te zoeken naar een aanpak die werkt voor de leerling. Iedereen leert anders, en juist dat persoonlijke aspect maakt bijles geven voor mij zo interessant. Het geeft veel voldoening om te zien dat iemand meer zelfvertrouwen krijgt, betere resultaten behaalt en uiteindelijk zelfstandig verder kan.

      Daarnaast haal ik veel energie uit het contact met leerlingen en studenten. Geen enkele les is hetzelfde, en ik vind het mooi om iemand gedurende een langere periode te begeleiden en de vooruitgang van dichtbij mee te maken. Voor mij gaat bijles daarom niet alleen over hogere cijfers, maar ook over het ontwikkelen van begrip, vertrouwen en plezier in het leren.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!