- +3 jaar ervaring
Gescreende docent
Master / WO Ingenieurswetenschappen: Chemische Procestechnologie
KUL
Lier , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Kjell
Kjell is afgestudeerd als ingenieur in de chemische procestechnologie. Momenteel is hij werkzaam als research engineer. Hij helpt studenten in het middelbaar en hoger onderwijs graag verder bij hun studies en bij hun thesis.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Ingenieurswetenschappen: Chemische Procestechnologie aan KUL
Bijles voor deze vakken
- Aardrijkskunde
- Geschiedenis
- Latijn
- Natuurwetenschappen
- Scheikunde
- Natuurkunde
- Huiswerkbegeleiding
- Mechanica
- Thermodynamica
- Werktuigbouwkunde
- Wiskunde
- Thesis-scriptiebegeleiding
Studenten van Kjell:
Meer bijlesgevers wiskunde
- +8 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Elena
- Online
- Op locatie
Over Elena
Les geven is iets wat ik altijd graag gedaan heb. Vandaar dat ik ook de specifieke lerarenopleiding heb gevolgd. Ik heb reeds aan een aantal mensen bijles statistiek/wiskunde gegeven en wanneer zij dan geslaagd zijn, geeft dit een aangenaam gevoel van voldoening. Op dit ogenblik werk in de privé maar ik zou in de toekomst graag les geven aan een hogeschool.

Bijles wiskunde met Jens
- Online
- Op locatie
Over Jens
Ik ben Industrieel Ingenieur van opleiding. Ik heb daarnaast ook even de Educatieve Master in de Fysica gevolgd, en vorig jaar heb ik effectief voor de klas gestaan (Wiskunde in dubbele affiniteit). Ik heb reeds ervaring met bijles geven, dit deed ik in mijn studententijd al. Ik geef nu begeleiding bij allerhande vakken in het middelbaar en hoger onderwijs.
Ik heb veel ervaring met werken met jongeren, door mijn engagementen in het speelpleinwerk. Ik heb animator en instructeurscursussen geven, erkend door de Vlaamse Overheid. Mijn huidige job is bij de Vlaamse Dienst Speelpleinwerk, waar ik een alternatief cursusaanbod organiseer gericht op kwetsbare jongeren die moeilijk de weg vinden naar onze reguliere cursussen. Ik werk hiervoor samen met scholen en jeugddiensten.

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Niels
- Online
- Op locatie
Over Niels
Ik heb wiskunde en programmeren altijd al fijne onderwerpen gevonden, maar ik merkte reeds dat veel mensen hier zeer anders over denken. Velen zijn gedemotiveerd doordat ze de leerstof niet goed begrijpen. Dit kan komen doordat leerkracht in scholen niet voldoende tijd hebben om elke leerling apart te helpen, of de aanpak niet helemaal optimaal is. Het is daarom dat ik deze mensen graag wil helpen met dit onderwerp te begrijpen en hun op weg te helpen om zelfstandig voort te kunnen gaan met leren.

Bijles wiskunde met Quinten
- Online
- Op locatie
Over Quinten
Bijles geven doe ik onder andere om een centje bij te verdienen, maar zeker ook omdat ik de kinderen wil helpen. Om zo te proberen de leerlingen meer vertrouwen te geven in zichzelf en de leerstof en ze zo ook met meer plezier aan de slag kunnen gaan.

Bijles wiskunde met Ozan
- Online
- Op locatie
Over Ozan
Lesgeven geeft mij al jaren enorm veel energie. Ik haal veel voldoening uit het zien groeien van studenten, zowel in kennis als in zelfvertrouwen. Voor mij draait bijles niet alleen om betere punten, maar vooral om inzicht in de leerstof. Dankzij mijn passie voor talen en mijn brede interesses kan ik mij vlot aanpassen aan verschillende persoonlijkheden en leerstijlen. Individuele begeleiding ligt mij bijzonder goed, omdat ik zo echt kan inspelen op de specifieke noden en uitdagingen van elke student.