Bijles wiskunde, studiebegeleiding of natuurkunde met Jill

    9 (2 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles wiskunde, studiebegeleiding of natuurkunde met Jill
    9 (2 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Jill

    Ik heb al 18 jaar ervaring in het secundair onderwijs (eerste en tweede graad) waarvan 12 jaar in België en 6 jaar in het Verenigd Koninkrijk.
    Ik heb ervaring in de volgende vakken: aardrijkskunde (clil in het Engels), natuurwetenschappen, techniek, wiskunde, fysica en wetenschappelijk werk (talentvak wetenschappen).
    Zoals elke leerkracht geef ik op regelmatige basis remediëring aan de leerlingen binnen de school waar ik werk.

    Motivatie

    Les geven is niet alleen mijn werk, maar ook mijn passie.
    Als leerkracht haal ik veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen en het zien groeien van hun zelfvertrouwen en vaardigheden. In mijn dagelijkse onderwijspraktijk merk ik dat niet elke leerling voldoende tijd en ruimte krijgt om leerstof volledig te verwerken. Juist daarom wil ik mij engageren om bijlessen te geven.
    Bijlessen bieden mij de mogelijkheid om leerlingen individueel te ondersteunen, op hun tempo en afgestemd op hun specifieke noden. Ik vind het belangrijk om niet alleen kennis over te dragen, maar ook motivatie, structuur en leerstrategieën aan te reiken. Door mijn ervaring als leerkracht kan ik snel inspelen op leerproblemen en leerdoelen helder uitleggen op verschillende manieren.
    Daarnaast zie ik dit als een waardevolle aanvulling op mijn huidige job. Het stelt mij in staat om mijn pedagogische en didactische vaardigheden verder te verdiepen, terwijl ik mijn passie voor onderwijs blijf uitoefenen buiten de klascontext. Ik ben geduldig, enthousiast en sterk in het creëren van een veilige leeromgeving waarin leerlingen durven vragen stellen en fouten mogen maken.
    Ik wil een positieve impact hebben op het leertraject van leerlingen en hen helpen om opnieuw vertrouwen te krijgen in hun eigen kunnen.

    Mijn aanpak

    Bij het geven van bijlessen vertrek ik steeds vanuit de noden en het niveau van de leerling. Aan het begin van het traject maak ik tijd voor een korte analyse van de leerdoelen, moeilijkheden en verwachtingen, eventueel in overleg met de leerling en/of ouders. Op die manier kan ik mijn begeleiding doelgericht en efficiënt afstemmen.
    Tijdens de bijlessen werk ik gestructureerd en stap voor stap. Ik leg leerstof helder uit, maak gebruik van concrete voorbeelden en pas mijn uitleg aan aan de leerstijl van de leerling. Waar nodig herhaal ik leerstof op verschillende manieren. Ik stimuleer actief leren door samen oefeningen te maken en de leerling zelf te laten verwoorden hoe hij of zij tot een oplossing komt.
    Naast inhoudelijke ondersteuning besteed ik veel aandacht aan leerstrategieën, planning en studievaardigheden. Ik help leerlingen inzicht krijgen in hoe ze best leren en hoe ze zelfstandig verder kunnen oefenen. Positieve feedback en het versterken van het zelfvertrouwen staan daarbij centraal.
    Tot slot evalueer ik regelmatig de vooruitgang en stuur ik mijn aanpak bij waar nodig. Mijn doel is niet alleen betere resultaten behalen, maar vooral de leerling sterker en zelfstandiger maken in zijn of haar leerproces.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor / HBO wiskunde-fysica-aardrijkskunde aan Katholieke Hogeschool Mechelen

    Bijles voor deze vakken

      Studenten van Jill:

      • Leerling in het derde middelbaar Natuurwetenschappen-Wiskunde wenst studiebegeleiding. Om in deze richting te blijven, is er extra ondersteuning en inzet nodig. Vooral op het vlak van h… Lees meer

        Songul uit Mechelen
      • Leerling derde middelbaar natuurwetenschappen is op zoek naar extra ondersteuning bij fysica en aardrijkskunde Hij wil zeer graag deze richting blijven volgen maar dient hiervoor zijn p… Lees meer

        Jessie uit Meise
      • Leerling uit het derde middelbaar Humane Wetenschappen heeft extra ondersteuning nodig bij wiskunde en natuurwetenschappen. Ze heeft voornamelijk nog ondersteuning nodig bij natuurweten… Lees meer

        Antje uit Oudergem
      • Leerling met dyslexie in het tweede middelbaar A-stroom wenst studiebegeleiding. Hij ontbreekt een werkende studiemethode, is snel afgeleid en kan moeilijk zijn aandacht voor een langer… Lees meer

        Jessie uit Mechelen
      • Leerlinge in het vierde middelbaar Natuurwetenschappen wenst hulp bij fysica en chemie. Graag algemene, inhoudelijke ondersteuning.

        Emmy uit Sint-Katelijne-Waver
      • Leerling uit het tweede middelbaar Economie en Organisatie A-stroom wenst ondersteuning bij wiskunde en natuurwetenschappen. De focus ligt bij wiskunde op vergelijkingen en bij natuurwe… Lees meer

        Leonie uit Antwerpen
      • Leerling uit het vierde middelbaar wenst studiebegeleiding. Ze studeert momenteel te oppervlakkig en heeft moeite met het begrijpen van de leerstof. Daarnaast kampt ze met uitstelgedrag… Lees meer

        Kastit uit Mechelen
      • Leerling in het vierde middelbaar TSO Maatschappij en Welzijn heeft nood aan ondersteuning bij aardrijkskunde. Ze moet zich voorbereiden op het herexamen van 27 augustus en wil de volle… Lees meer

        Anne uit Tervuren
      • Leerling in het eerste middelbaar Moderne Talen wenst algemene studiebegeleiding. Hij weet niet hoe hij moet beginnen met studeren en zonder hulp van de ouders behaalt hij steeds onvold… Lees meer

        Yusur uit Sint-Katelijne-Waver
      • Een leerling uit het eerste middelbaar (A-stroom, optie economie en talen) zoekt begeleiding bij wiskunde en algemene studievaardigheden. Hij ervaart moeite met studeren in het algemeen… Lees meer

        Evelyna uit Duffel
      *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

      Meer bijlesgevers wiskunde

      Bijles wiskunde, natuurkunde of scheikunde met Lisa

        Bijles wiskunde met Lisa

        8,8/10 (2 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Mechelen
        Online
        Industrieel Ingenieur Chemie
        Over Lisa

        Sinds voor mijn universiteitstudie houd ik het idee van een leerkrachtenrol in mijn achterhoofd. Ik wil dit al langer graag doen en bijles geven lijkt me een goede manier om een teen te dippen in het onderwijs. Ik ben van nature sociaal en communicatief en miste in vorige werkervaringen de directe connectie met de mensen en het dagelijkse. De schooljaren zijn een belangrijke bouwsteen van ieders leven en (zeker tegenwoordig) vaak stressvolle periodes. Graag wil ik bijdragen aan het ondersteunen van de jongeren tijdens deze periode door hen te helpen met de wetenschapsvakken, die vaak wel moeilijker vallen. Daar komen mijn studies dan ook goed voor van pas.

        Bijles wiskunde, studiebegeleiding of Engels met Wibe
        • +2 jaar ervaring

        Bijles wiskunde met Wibe

        8,3/10 (5 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Mechelen
        Online
        Humane Wetenschappen
        Over Wibe

        Ik ben gedreven in mijn studieveld, waar ik dus graag over vertel. Ik ben veel bezig met talen en literatuur, maar ook met cultuur, geografie en geschiedenis. Momenteel heb ik mij dit jaar ingeschreven voor minder dan 60 studiepunten, en ik zou graag de tijd die ik daardoor overheb productief inzetten.

        Mijn ervaring met Nederlands als tweede taal was fantastisch. Ik had heel gedreven leerlingen met diverse ervaringen die een heuse aanwinst waren voor het onderwijs. Het Duits was uitdagender, aangezien de leerlingen Duits moeilijker konden aangeven waar ze hulp bij nodig hadden. Desondanks werkten ook die leerlingen goed mee.

        Bijles wiskunde of natuurkunde met Walter
        • +2 jaar ervaring

        Bijles wiskunde met Walter

        9,3/10 (3 beoordelingen)

        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Mechelen
        Geaggregeerde secundair onderwijs (Wiskunde/Fysica)
        Over Walter

        Ik vind het boeiend om samen met jonge mensen de leerstof te ontdekken en hen te motiveren voor het vak.
        Vroeger gaf ik ook al bijles, en de reacties waren toen positief. De leerlingen merkten vooruitgang en betere resultaten.

        Bijles wiskunde, studiebegeleiding of Engels met Veerle
        • +1 jaar ervaring

        Bijles wiskunde met Veerle

        9,4/10 (10 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Mechelen
        Online
        Criminologie
        Over Veerle

        Ik hou er van om mensen te motiveren en te begeleiden. Studeren is fun! Daarnaast hou ik ook van een persoonlijke aanpak. Vroeger dachten mijn leerkrachten dat ik geen universitair diploma zou kunnen behalen. Daar hebben ze zich toch in vergist. Ik weet dus heel goed hoe vooroordelen en 'hokjesdenken' leerlingen en studenten negatief kunnen beïnvloeden. Ik wil anderen net motiveren en hun capaciteiten benadrukken.

        Bijles wiskunde, natuurkunde of Microsoft Office met Ozan

          Bijles wiskunde met Ozan

          10/10 (1 beoordeling)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Koersel
          Online
          Ingenieurswetenschappen: architectuur
          Over Ozan

          Lesgeven geeft mij al jaren enorm veel energie. Ik haal veel voldoening uit het zien groeien van studenten, zowel in kennis als in zelfvertrouwen. Voor mij draait bijles niet alleen om betere punten, maar vooral om inzicht in de leerstof. Dankzij mijn passie voor talen en mijn brede interesses kan ik mij vlot aanpassen aan verschillende persoonlijkheden en leerstijlen. Individuele begeleiding ligt mij bijzonder goed, omdat ik zo echt kan inspelen op de specifieke noden en uitdagingen van elke student.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!