- +3 jaar ervaring
Gescreende docent
Bachelor / HBO Wiskunde - biologie - chemie
Ursulinen instituut - O. L . Vrouw Waver
Heist op den Berg , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Ingrid
Ik heb een lerarenopleiding GLSO wiskunde - biologie - chemie behaald. Ik heb altijd als leraar gewerkt in het onderwijs en heb ervaring in zowel eerste als tweede graad. Momenteel geef ik wiskunde in het 3e jaar doorstroom, biologie in het 3e jaar doorstroom, chemie in het 3e en 4e jaar doorstroom en natuurwetenschappen in het 3e jaar D/A. Ik heb daarnaast voor een uitgeverij meegewerkt voor het ontwikkelen van leerboeken voor wiskunde 1e jaar, chemie (3e en 4e jaar Doorstroom) en natuurwetenschappen (3 en 4 D/A).
Motivatie
Ik heb vroeger reeds bijles gegeven, op vraag van mensen in de buurt, maar op een bepaald moment ben ik de uitdaging aangegaan om leerboeken te maken. Nu de boeken voor de tweede graad klaar zijn, komt er voor mezelf tijd vrij en vul ik dit op met bijlessen..
Mijn aanpak
Ik start de lessen het liefst door de leerstof via zelf ontdekkende oefeningen aan te brengen. Zo kunnen we de leerstof opbouwen en kan ik eventueel extra oefeningen meegeven naar de volgende les toe zodat de leerling ook zelfstandig kan nagaan of de leerstof begrepen is.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO wiskunde - biologie - chemie aan Ursulinen instituut - O. L . Vrouw Waver
Bijles voor deze vakken
- Ander
- Scheikunde
- Wiskunde
Studenten van Ingrid:
Meer bijlesgevers wiskunde
Bijles wiskunde met Koo
- Online
- Op locatie
Over Koo
Mijn motivatie is afkomstig uit een passie voor kennisoverdracht. Hoewel ik momenteel in de bouwsector werk, merk ik dat ik daar de voldoening mis die het helpen van anderen mij geeft. Ik vind het geweldig om te zien hoe een student kan groeien.
Ik overweeg op termijn de overstap naar het onderwijs via een verkorte educatieve bachelor. Omdat dit een grote stap is voor mijn gezin, ga ik nu eerst met veel toewijding opnieuw aan de slag als bijlesgever. Het geeft mij enorm veel energie om een actieve rol te spelen in het leerproces van een student en hen te ondersteunen bij het overwinnen van vakinhoudelijke drempels.

Bijles wiskunde met Hannelore
- Online
- Op locatie
Over Hannelore
Ik help heel graag leerlingen uit het lager onderwijs door hen individueel te begeleiden. Ik begrijp heel goed hoe het is om iets niet te begrijpen en wil op een creatieve manier de leerlingen ondersteunen.

- +5 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Lucas
- Op locatie
Over Lucas
Ik geef graag les, ik hou van het sociaal contact en geestelijk gefocust blijven.

Bijles wiskunde met Willy
- Online
- Op locatie
Over Willy
Ik wil verder blijven werken en coach graag mensen, wat ik de laatste jaren ook deed (opleiding van nieuwe aankopers). Jonge mensen helpen bij leerproblemen is aangenaam en belonend als docent.

- +7 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Ellen
- Online
- Op locatie
Over Ellen
Deel van mijn takenpakket bestaat eruit om les te geven aan bachelor- en masterstudenten. Met alle plezier gebruik ik mijn kennis en vaardigheid ook om studenten te helpen die het wat moeilijker hebben.