- +2 jaar ervaring
Gescreende docent
Bachelor / HBO Computerwetenschappen
Vrije Universiteit Brussel
Sint-Martens-Lennik , België
Leslocaties
Online
Leslocaties
Online
Over Alessandro
Eerder gaf ik al bijlessen wiskunde aan kinderen van kennissen en ik vond dat altijd de leukste manier van lesgeven. Daar heb ik mijn eerste ervaringen als bijlesgever opgedaan. Daarnaast heb ik 2 jaar voor de klas gestaan, waardoor mijn algemene ervaring met lesgeven ook verbeterde. Tijdens mijn studies computerwetenschappen ben ik nog verder in contact gekomen met wiskunde en wetenschappen. Nu wil ik die kennis aanbieden aan leerlingen in het middelbaar en hen zo goed mogelijk vooruit helpen.
Motivatie
Mijn persoonlijke motivatie is simpel: ik geef graag bijles. Van alle manieren waarop ik les gegeven heb, vond ik 1 op 1 bijlessen steeds de leukste. Je ziet leerlingen vooruit gaan en kan op maat te werk gaan. Tegelijk krijg je als bijlesleerkracht dankbaarheid en respect in de plaats en dat motiveert nog meer om je best te blijven doen.
Mijn aanpak
Ik begin steeds met het luisteren naar de hulpvraag van de leerling en ouders. Ik vraag na welke delen van de leerstof extra aandacht nodig hebben en of er specifieke vragen zijn. Indien de hulpvraag meer algemeen is, overloop ik de leerstof samen met de leerling en probeer ik zo goed mogelijk te bepalen welke delen beter gaan en welke minder. Zo kunnen we samen bepalen welke delen van de leerstof meer of minder aandacht nodig hebben. Ik ben er om te helpen en probeer dat zo goed mogelijk te doen. De lessen zelf geef ik het liefst in het Nederlands. Communicatie buiten de lessen kan in het Nederlands, Frans of Engels.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Computerwetenschappen aan Vrije Universiteit Brussel
Bijles voor deze vakken
- Natuurwetenschappen
- Wiskunde
Studenten van Alessandro:
Meer bijlesgevers wiskunde

Bijles wiskunde met Bart
- Op locatie
Over Bart
De tijd die ik sinds kort vrij krijg, wil ik graag gebruiken om jongeren/volwassenen het nodige zetje te geven om over hun drempel te helpen stappen.
En dat laat me ook toe om de overgang van beroepsleven naar inactief leven vlot te laten verlopen, omdat bijles geven niet eindigt bij pensionering.

Bijles wiskunde met Frederik
- Online
- Op locatie
Over Frederik
Ik werk al 28 jaar in het hoger onderwijs en lesgeven is een passie voor mij.

- +1 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Laure
- Online
- Op locatie
Over Laure
Ik vind het leuk om leerlingen en studenten iets bij te brengen, om de zaken op een grondige manier uit te leggen zodat ze het écht begrijpen.

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Nora
- Online
- Op locatie
Over Nora
Ik heb een grote passie voor wetenschappen en wil graag andere mensen helpen om vooruit te komen en laten groeien.

- +4 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Olivier
- Online
- Op locatie
Over Olivier
De smaak van bijlessen geven kreeg ik te pakken tijdens mijn jaar fysica aan de universiteit toen mijn medestudenten me geregeld opzochten voor extra uitleg. Naast mijn persoonlijke interesse in kennis en wetenschap, is het idee om een daadwerkelijk steunpunt te zijn in iemand haar of zijn opleiding de hoofdreden waarom ik graag bijles geef. Het geeft me een persoonlijke voldoening wanneer ik merk tijdens een bijles dat iemand effectief een inzicht verwerft en dan zelfstandig verder kan met de leerstof.