- +2 jaar ervaring
Gescreende docent
Bachelor / HBO Bachelor bedrijfsmanagement - marketing
Katholieke Hogeschool Leuven
Tienen , België
Leslocaties
Online
Leslocaties
Online
Over Evy
Na mijn studies Bedrijfsmanagement ging ik meteen aan de slag. De voorbije 13 jaren deed ik ervaring op in sales, projectmanagement, strategieontwikkeling, eventmanagement, onderwijs en communicatie. Ik heb een korte periode huiswerkbegeleiding gegeven aan kinderen van de lagere school en ondersteunde ook studenten tijdens stageperiodes met hun thesis. Sinds kort geef ik bijles in Nederlands, studiebegeleiding en thesis-scriptiebegeleiding. Ik werk voor het Ministerie van Onderwijs en Vorming, ik ben jurylid voor UCLL en ik zetel in de jury van de Klasseprijs (Vlaamse Scriptieprijs) waarbij ik bachelor- en masterproeven beoordeel en bekroon.
Motivatie
Ik vind het fijn om bijles te geven om de leerlingen gemotiveerd te zien en ze te kunnen helpen. Het geeft me voldoening om hun hun doelen te laren bereiken.
Mijn aanpak
Tijdens de eerste sessie leer ik de student en zijn werkwijze en werkpunten kennen. Ik ben de veilige haven waaraan alles verteld kan worden, feedback aan ouders wordt gegeven na een aantal sessies (indien nodig) en ik sta voor een open feedbackcultuur.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Bachelor bedrijfsmanagement - marketing aan Katholieke Hogeschool Leuven
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers thesis-scriptiebegeleiding

- +5 jaar ervaring
Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Dymfna
- Online
- Op locatie
Over Dymfna
Ik heb zelf met veel plezier mijn studententijd doorlopen. Met een goede studiemethode had ik een goede balans tussen ontspanning, sociale contacten opbouwen en studeren. Dit leer ik ook graag andere studenten aan. Ik heb een passie voor het begeleiden van studenten omdat het mij veel voldoening oplevert als ik de studieresultaten zie verbeteren van de student, maar ook als ik merk dat ik een moeilijkere tijden hun rots in de branding mag zijn.

- +4 jaar ervaring
Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Laurent
- Online
- Op locatie
Over Laurent
Bijles geven is een blijvende passie van mij is. Ik heb vroeger al veel bijles gegeven en die ervaring was top en gaf veel voldoening.

Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Margo
- Online
- Op locatie
Over Margo
Ik haal veel voldoening uit het helpen van studenten bij het slagen in hun studies.

Over Leni
Ik lees enorm graag teksten, en een masterproef over een nieuw thema laat me toe om me kort en intensief te verdiepen in een onderwerp dat ik nog niet kende, wat ik altijd erg aangenaam en leerrijk vind. Het geeft me voldoening om studenten te helpen hun onderzoek te structureren, hun ideeën scherp te stellen en hun projecten succesvol af te ronden.
Binnen het lesgeven zelf apprecieer ik het menselijk contact enorm en ik haal er voldoening uit als de student in kwestie zaken bijleert, AHA-momentjes ervaart en aan zelfontplooing doet.
- +3 jaar ervaring
Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Stephanie
- Online
- Op locatie
Over Stephanie
Ik geniet ervan mijn vaardigheden door te geven aan mensen die hier baat bij kunnen hebben. Het geeft me voldoening mensen hierbij te kunnen helpen.