Bijles studiebegeleiding, thesis-scriptiebegeleiding of ander met Stephan

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles studiebegeleiding, thesis-scriptiebegeleiding of ander met Stephan
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Ik ben leraar filosofie in opleiding en zie het leraarschap als een echte roeping. Ik help leerlingen, studenten en geïnteresseerden graag kritisch en zelfstandig te kunnen nadenken, hun eigen ideeën tot in detail te kunnen formuleren, maar ook zelf te 'leren leren': Hoe ga ik effectief met mijn tijd om? Hoe pak ik het leren of analyseren van tekst goed aan? Het bijles geven zie ik als een mooie kans om dit te kunnen ontwikkelen.

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers studiebegeleiding

      Bijles maatschappijleer, geschiedenis of Nederlands met Bas
        Amsterdam
        Online
        Over Bas

        Ik geef graag bijles, omdat ik het leuk vind om jonge mensen te begeleiden in hun leerproces, om jongeren te helpen om handige manieren van leren eigen te maken, en om 1-op-1 te werken of in kleine groepjes.
        Voor geschiedenis en maatschappijleer is het leuk om inhoudelijk dieper in te gaan op de stof. Met betrekking tot het leren van talen vind ik het fijn om te oefenen met de leerling op gespreksvaardigheid, maar ook op het beter begrijpen van grammatica.
        Bij het begeleiden van thesissen is het belangrijk om met de leerling over de gedachtestructuren van de thesis te praten, om die te verhelderen, om structuur aan te brengen in de 'brei' van gedachten, door een spiegel en sparringspartner te zijn. Ik vind het ook leuk om te kijken hoe leerlingen zaken in hun schrijven beter kunnen verwoorden.

        Bijles basisonderwijs, Nederlands of Engels met Anna
          Amsterdam
          Online
          Over Anna

          In het verleden heb ik veel bijles gegeven aan middelbare scholieren. Ik gaf toen bijles wiskunde, iets waar ik toen erg goed in was. Ik vond het altijd heel bevredigend en dankbaar werk, het is bijzonder als anderen door jou resultaten behalen waarvan ze niet wisten dat ze het konden. Het is ook fijn om iemand te zien groeien in zelfverzekerdheid en om stress te zien afnemen. Aangezien ik heb ondervonden dat bijles geven iets is wat bij me past en waar ik erg goed in ben, en ook nog eens veel plezier in heb, ga ik er graag weer mee aan de slag!

          Bijles huiswerkbegeleiding, Nederlands NT2 of studiebegeleiding met Maaike
            Amsterdam
            Onderwijskunde
            Over Maaike

            In mijn werk als leerkracht mis ik soms de intensieve 1 op 1 begeleiding van leerlingen. Het geven van bijles lijkt me daarom een mooie aanvulling op mijn huidige werkzaamheden.
            In mijn studententijd en middelbareschooltijd heb ik ook regelmatig bijles gegeven en ik vond het altijd leuk om dit te doen.

            Bijles basisonderwijs, aardrijkskunde of geschiedenis met Pieter
              Amsterdam
              Online
              Over Pieter

              Dit jaar heb ik als bevoegd docent geschiedenis met veel voldoening gewerkt als locatiemanager aan het huiswerk instituut de taalstroom te Breukelen. Ik excelleer als docent in het aanbieden van persoonlijke aandacht en maatwerk in een groot aantal vakken en op alle niveaus. Daarnaast heb ik veel ervaring opgedaan in het verzorgen van Cito-training aan leerlingen uit groep 7 en 8.

              Bijles statistiek, wiskunde of huiswerkbegeleiding met Ruud
              • Nieuw!
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Geulle
              Online
              Elektrotechniek
              Over Ruud

              Wiskunde is altijd mijn passie geweest!

              Het verzorgen van bijlessen aan leerlingen onderbouw heeft mij altijd veel plezier en voldoening gegeven. Na ruim 30 jaar werkervaring heb ik besloten om afscheid te nemen van het bedrijfsleven en met veel enthousiasme wiskunde te gaan doceren aan de leerlingen van de toekomst.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!