Bijles aardrijkskunde, cursus iPad of studiebegeleiding met Eric

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles aardrijkskunde, cursus iPad of studiebegeleiding met Eric
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Ik ben een gemotiveerde jongeman die graag zijn kennis wil overbrengen op anderen en mensen wil enthousiasmeren. Ik studeer zelf voor leraar aardrijkskunde en heb al veel ervaring met individueel en klassikaal lesgeven. Zelf heb ik ook individuele bijles gegeven dit jaar. Verder heb ik vorig jaar stage gelopen op een MBO school waar ik les gaf. Dit jaar geef ik op een middelbare school les aan HAVO/VWO en gymnasium onderbouw klassen.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor / HBO aan Hogeschool Rotterdam Aardrijkskunde

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers aardrijkskunde

      Bijles aardrijkskunde, Grieks of studiebegeleiding met Tim
      • +4 jaar ervaring

      Bijles aardrijkskunde met Tim

      9,5/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Didam
      Online
      Oude Geschiedenis
      Over Tim

      Interactie met jongeren. Vakkennis delen, zodat leerlingen oorzakelijke verbanden gaan zien in historische processen. Nieuwsgierigheid stimuleren. Kennis van Europese cultuur bevorderen. Leerlingen inspireren.

      Bijles accounting & finance, basisonderwijs of Nederlands met Jasper
        Zomergem
        Online
        Bedrijfseconomie
        Over Jasper

        Mensen hebben mij al vaak gezegd dat ik zaken goed kan uitleggen en dat komt ook terug bij mijn werkervaringen waar dit altijd een belangrijk onderdeel van het takenpakket was. Ik haal daar zelf ook veel voldoening uit. Het "aha!"-moment zien bij anderen geeft me altijd veel plezier.

        Studeren is niet altijd evident, maar ik ben ervan overtuigd dat als studenten 1 op 1 begeleiding krijgen bij de vakken waar het minder vlot gaat, ze een veel betere kans op slagen hebben. Het lestempo wordt immers op de student aangepast en we kunnen gericht gaan zoeken naar manieren om de lesinhoud duidelijk te verwerken.

          Poortugaal
          Online
          Over Armine

          De reden waarom ik bijles geef, is niet alleen om een persoon iets nieuws te leren. Ik wil namelijk iemand voornamelijk helpen om het te begrijpen en uiteindelijk zelf te kunnen. De enige manier om te leren is vanuit jezelf en hier zal ik in begeleiden. Ik vind het belangrijk dat we allemaal het zelfvertrouwen krijgen om te leren en te ontdekken. Ik vind mijn eigen vakgebied prachtig en fascinerend. Daarom wil ik dit enthousiasme en de opgedane kennis overbrengen naar een ander. Leren is niet alleen kunnen maar ook willen. Dit leren komt vanuit de juiste intrinsieke motivatie en de succeservaringen, waarbij ik als coach zal helpen.
          Een ander helpen geeft mij de voldoening die ik nodig heb in het dagelijkse leven. Ik leer zelf ook altijd van mijn leerlingen. Elke dag.

          Bijles Word, Engels of scheikunde met Ashwin

            Bijles Word met Ashwin

            • Online
            • Op locatie
            Etten-Leur
            Online
            HBO HRM
            Over Ashwin

            Omdat ik HRM studeer, wil ik graag mijn coaching en begeleidende competenties verbeteren. Ook is het belangrijk om me te kunnen inleven in de andere persoon. Dit alles zal later in mijn opleiding en na mijn opleiding bijdragen aan het goed uitvoeren van mijn functie.

            Bijles management en organisatie, economie of marketing met Olivier
              Amsterdam
              Online
              Business Administration (WO)
              Over Olivier

              Wat ik er misschien nog wel het leukste aan vind, is het moment waarop het kwartje valt. Wanneer iemand iets eerst lastig vindt, maar het ineens wél snapt omdat ik het op een andere manier uitleg. Daar haal ik echt plezier uit. Ik vind het gewoon leuk om dit soort onderwerpen te bespreken, zeker als ik ze begrijpelijk kan maken voor anderen.

              Bijles geven is voor mij dan ook geen verplichting, maar iets wat ik uit interesse doe. Ik houd van de flexibiliteit ervan. Op dagen dat ik minder druk ben, vind ik het juist ontspannend en leuk om hiermee bezig te zijn.

              Ik werk graag met zowel middelbare scholieren als universitaire studenten. Juist de vakken of onderwerpen die zij moeilijk vinden, pak ik met plezier op. Mijn aanpak is meestal praktisch, luchtig en interactief, zodat het niet alleen leerzaam is, maar ook gewoon leuk om samen aan te werken.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!