Hogeschool UVA Utrecht lerarenopleiding
Zuidoostbeemster , Nederland
Zaanstad , Nederland
Beemster , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Alle lessen die ik geef zijn in de avonduren. Ik heb veel ervaring met studenten van MBO en HBO opleidingen. Ik heb eigen vervoer en ben dus flexibel in te zetten.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO aan Hogeschool UVA Utrecht lerarenopleiding
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers spaans

- +2 jaar ervaring
Bijles Spaans met Peter
- Online
- Op locatie
Over Peter
Ik heb gemerkt dat het mij erg veel voldoening geeft om mensen te helpen en om kennis te delen. Daarnaast zie ik het als een leuke uitdaging om iemand iets zo duidelijk mogelijk uit te leggen en ik ga door tot dat hij/zij het écht begrijpt.

- +6 jaar ervaring
Bijles Spaans met Sergio
- Online
- Op locatie
Over Sergio
Talenkennis is essentieel voor communicatie tussen mensen en om andere culturen te leren kennen. Het maakt mij gelukkig om die talenkennis over te kunnen dragen aan anderen.

Bijles Spaans met Elizabeth
- Online
- Op locatie
Over Elizabeth
Na mijn universitaire opleiding in onderwijs (aan één van de meest gerenomeerde instituten in Peru) heb ik zowel in Nederland als in Peru brede ervaring in het onderwijs opgedaan. Ik heb in Peru en in Nederland meerdere jaren voor de klas gestaan, zowel in het reguliere onderwijs als in het volwassenenonderwijs. De afgelopen 1,5 jaar in Peru heb ik als consultant voor het ministerie van onderwijs leermiddelen voor de middelbare school ontwikkeld. Hier draaide het met name om het gebruik van de juiste leermiddelen te bevorderen en het opleiden van docenten. Mede hierdoor ben ik geïnspireerd om aan middelbare scholieren les te geven. Spaans is ondertussen enorm gegroeid als wereldtaal en ik wil dan ook graag helpen de Nederlandse jeugd hiervoor enthousiast te maken, zodat er zich later voor hen meer deuren openen. Door mijn ervaring en ruime kennis van methodes en lesmateriaal, heb ik in mijn Spaanse lessen de studenten altijd weten te stimuleren en inspireren.

Bijles Engels met AnneMarie
- Online
- Op locatie
Over AnneMarie
Ik heb de afgelopen twaalf jaar in Chili gewoond en ben daar werkzaam geweest als lerares Engels. Ik vond dat erg plezierig om te doen en het ging me ook goed af. Nu ik weer terug ben in Nederland, vind ik het leuk om door te gaan met lesgeven, en ik denk dat bijles daarvoor zeer geschikt is. Ik heb al bijles Spaans gegeven.

Bijles informatica met Wahagn
- Online
- Op locatie
Over Wahagn
Ik ben Wahagn, afkomstig uit Breda, waar ik het VWO heb afgerond voordat ik verder heb gestudeerd aan de Universiteit Leiden (Informatica). Tijdens mijn studie ontdekte ik al snel mijn passie voor lesgeven: ik werkte als teaching assistant voor de vakken Databases en later Machine Learning.
Na mijn bachelor heb ik een jaar als backend programmeur gewerkt bij een Nederlands technologiebedrijf. Toch trok het onderwijs me sterker. Daarom ben ik teruggekeerd naar Leiden om een master Informatica én mijn eerstegraads lesbevoegdheid te behalen.