Master / WO Burgelijk ingenieur toegepaste natuurkunde
Universiteit Gent
Erpe-Mere , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Wout
Ik ben recent afgestudeerd als burgerlijk ingenieur en ben nog niet aan het werk. Als bijverdienste geef ik bijles op bachelor- en masterniveau.
Motivatie
Lesgeven en leerstof uitleggen aan medestudenten is altijd een passie geweest voor mij, omdat je op een zeer duidelijke manier impact kan maken op iemands manier van denken in een bepaald gebied. Bijles geven heeft voor mij een gelijkaardig effect en is daarom iets wat ik zeer graag doe.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Burgelijk ingenieur toegepaste natuurkunde aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
- Scheikunde
- Programmeren
- Python
- Statistiek
- Natuurkunde
- Thermodynamica
- Wiskunde
Meer bijlesgevers scheikunde
- +2 jaar ervaring
Bijles scheikunde met Loïc
- Online
- Op locatie
Over Loïc
Ik heb altijd genoten van zaken op een zo duidelijk mogelijke manier uit te leggen. Bij mijn studiekeuze heb ik getwijfeld tussen de lerarenopleiding en ingenieur, maar uiteindelijk heb ik voor ingenieur gekozen. Bijles geven is een kans om deze interesse buiten mijn gewone werkuren na te streven.
- +1 jaar ervaring
Bijles scheikunde met Liesbeth
- Online
- Op locatie
Over Liesbeth
Wetenschappen zijn leuk en bijzonder boeiend! Denk hierbij aan alle interessante podcasts die tegenwoordig te vinden zijn, de snelle ontwikkeling van Corona-vaccins, de klimaatproblematiek of je eigen keukenwetenschap (koken die patatjes nu echt sneller in zout water?). Je meehelpen om je interesse aan te wakkeren in wetenschappen is mijn persoonlijke missie. Ik hoop je hetzelfde enthousiasme mee te geven dat ikzelf ervaar!

- +3 jaar ervaring
Bijles scheikunde met Niels
- Online
- Op locatie
Over Niels
Ik vind het ontzettend voldoenend om studenten te helpen door hen die 'aha'-momenten te laten ervaren bij onderwerpen waar ze moeite mee hebben. Het is geweldig om te zien hoe ze na mijn begeleiding de materie beter begrijpen. Mijn verlangen om bijles te geven komt voort uit mijn wens om te laten zien dat chemie buitengewoon boeiend is en lang niet zo lastig als vaak wordt gedacht. Het draait allemaal om begrip, en ik ben ervan overtuigd dat persoonlijke begeleiding hierbij enorm kan helpen. Het is een kans om hen stap voor stap door de concepten te leiden en hen te laten inzien dat chemie iets is wat je begrijpt en toepast, in plaats van alleen maar uit je hoofd leert om het daarna weer te vergeten.

- +5 jaar ervaring
Bijles scheikunde met Peter
- Online
- Op locatie
Over Peter
Ik wil intellectueel actief blijven en mijn kennis en ervaring verder doorgeven. Lesgeven is voor mij een uitdaging, en ik geniet van de glimlach op het gezicht van de studenten wanneer ze het begrijpen.

- +1 jaar ervaring
Bijles scheikunde met Lukas
- Online
- Op locatie
Over Lukas
Lukas is graag bezig met het vak chemie en krijgt veel voldoening van andere studenten te helpen met dit vak.