Bijles natuurkunde, biologie of scheikunde met Frederik

    8,3 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles natuurkunde, biologie of scheikunde met Frederik
    8,3 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Frederik

    Ik ben afgestudeerd met een masterdiploma in bio-ingenieurswetenschappen, met een major in biosysteemtechniek en een minor in industriële microbiologie. Dit betekent dat ik een brede wetenschappelijke en wiskundige basis heb. Tijdens mijn studies heb ik ook leren werken met programmeertalen zoals Python en Matlab. Na mijn studies heb ik deelgenomen aan een uitwisselingsprogramma in Canada, waar ik vlot Engels heb leren spreken.
    Mijn ervaring met het geven van (bij)les is beperkt tot bijles geven aan vrienden en familie. Op dit vlak ben ik dus nog een beginner. Ik heb echter kennissen die in het onderwijs hebben gestaan, dus ik ben bereid hun advies toe te passen.

    Motivatie

    Dit werd mij aangeraden door een vriend om verschillende redenen. Ten eerste heb ik vroeger zelf ook bijles gevolgd, wat mij sterk heeft geholpen tijdens mijn academische carrière. Het zou mij voldoening geven om deze traditie verder te zetten.
    Ten tweede vind ik het belangrijk om mijn vaardigheden verder uit te breiden. Als bio-ingenieur is het cruciaal om wetenschappelijke concepten duidelijk te kunnen uitleggen. Daarom vind ik het ook belangrijk om feedback te krijgen van mijn studenten.

    Mijn aanpak

    Als bijlesgever leg ik graag de nadruk op het praktisch toepassen van de leerstof. Dit betekent dat we oefeningen maken en de theorie actief toepassen. Ik vind duidelijke communicatie belangrijk. Op die manier kan ik mijn aanpak afstemmen op de noden van mijn student. Elke student heeft zijn eigen unieke studiemethode, en daar wil ik graag op verder bouwen.

    Opleiding

    Diploma 1: Master / WO bio-ingenieurswetenschappen aan KUL

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers natuurkunde

      Bijles natuurkunde of wiskunde met Myrthe

        Bijles natuurkunde met Myrthe

        8,3/10 (0 beoordelingen)

        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Leuven
        Ingenierswetenschappen
        Over Myrthe

        Als kind hield ik ervan om ‘schooltje’ te spelen, zodat ik mijn jongere broer en zusjes meteen kon onderwijzen wat ik zelf net had geleerd op school. Later, in het middelbaar, was ik regelmatig snel klaar met mijn oefeningen en mocht ik rondlopen om klasgenoten te helpen – iets wat me altijd energie gaf. Ook ’s avonds nam ik regelmatig korte uitlegvideo’s met een whiteboard om vriendinnen te helpen die last minute een paniekvraagje over wiskunde hadden. Vaak hoorde ik: “Jij kan het altijd zo uitleggen dat ik het meteen begrijp.” Met de extra kennis die ik aan de universiteit heb opgedaan, kan ik leerstof nog helderder, met meer vertrouwen, en evenveel enthousiasme overbrengen.
        Daarnaast geeft werken met kinderen me veel plezier en voldoening. Zo bracht ik afgelopen zomer bijna volledig door op het speelplein.

        Door mijn sterke uitlegvaardigheden en mijn passie voor werken met kinderen kan ik leerlingen op een duidelijke en motiverende manier ondersteunen bij hun schoolwerk.

        Bijles natuurkunde, wiskunde of studiebegeleiding met Bert

          Bijles natuurkunde met Bert

          9,1/10 (4 beoordelingen)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Heverlee
          Online
          Geografie
          Over Bert

          Ik werk bijzonder graag met jongeren, zowel in klasverband, in kleinere groep als één op één. Ik haal veel voldoening uit het motiveren van jongeren en samen met hen vooruitgang maken, zodat ze op hun eigen benen kunnen staan.

          Bijles natuurkunde, wiskunde of elektriciteit met Aquin

            Bijles natuurkunde met Aquin

            9,5/10 (1 beoordeling)

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Sint-Jans-Molenbeek
            Online
            Burgerlijk Ingenieur
            Over Aquin

            Ik wil graag een directe impact hebben en bijdragen aan het slagen van het traject van jongeren. Die ondersteuning is iets waar ik veel voldoening uit haal, en is iets dat ik momenteel erg mis in mijn dagelijkse job.

            Bijles natuurkunde, scheikunde of natuurwetenschappen met Joris
            • +4 jaar ervaring

            Bijles natuurkunde met Joris

            9,9/10 (2 beoordelingen)

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Hulshout
            Online
            Industrieel Ingenieur
            Over Joris

            Ik had het gevoel dat ik niet direct iets bijbracht aan de maatschappij en dat in combinatie dat ik graag anderen help en ze graag nieuwe zaken wil bijleren, maakte dat ik eindelijk de sprong gewaagd heb om bijles te geven.

            Bijles natuurkunde, scheikunde of biologie met Tom
            • +3 jaar ervaring

            Bijles natuurkunde met Tom

            10/10 (1 beoordeling)

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Mortsel
            Online
            Bio-ingenieur
            Over Tom

            Het persoonlijke contact en de begeleiding, de waardering van de student en de vaak positieve resultaten geven me evenveel voldoening als een succesvolle les voor een volle klas.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!