Master / WO Civil Engineering
Universiteit Gent
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Laura
Ik ben burgerlijk bouwkundig ingenieur, afgestudeerd in 2019 en nu aan het werk bij de dienst infrastructuur. In mijn vrije tijd volg ik een cursus Italiaans, hou ik van reizen en wandelen en probeer ik graag eens een exotisch gerecht uit in de keuken. Wie weet neem ik er volgend jaar ook het verkort traject van de educatieve masteropleiding bij!
Motivatie
De klik zien gemaakt worden, dat vind ik het beste gevoel! De dankbaarheid is voor mij de grootste motivatie.
Mijn aanpak
Ik ontvang graag op voorhand het studiemateriaal zodat ik me wat kan voorbereiden, ongeacht of het theorie of oefeningen betreft. Ik ga graag grafisch te werk, en van velen hoor ik dat ik heel gestructureerd iets kan uitleggen, met aandacht voor nodige details. Zelf vond ik structuur heel belangrijk wanneer ik leerstof moest verwerken, en ik probeer altijd te vertrekken uit theorie. Tot slot geef ik liefst ook een voorbeeld 'uit het echte leven': weten dat wat je leert ook écht nuttig is, motiveert.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Civil Engineering aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Huiswerkbegeleiding
- Italiaans
- Engels
- Natuurkunde
- Wiskunde
- Microsoft Office
Meer bijlesgevers huiswerkbegeleiding

- +8 jaar ervaring
Bijles huiswerkbegeleiding met Julie
- Online
- Op locatie
Over Julie
Ik werk momenteel deeltijds in het lager onderwijs en in het buitengewoon secundair onderwijs. Ik vind het fijn om kinderen en jongeren individueel te begeleiden en zo te zien welke evolutie ze maken. 1 op 1 werken geeft snel resultaat en laat leerlingen écht openbloeien.

- +2 jaar ervaring
Bijles huiswerkbegeleiding met Maja
- Online
- Op locatie
Over Maja
Soms heb je een beetje ondersteuning nodig om de klik naar begrijpen te maken. Hierbij wil je niet beoordeeld worden maar liever begrepen. Ik vind het belangrijk dat je op jouw eigen tempo de leerstof kan overlopen samen met mij.

- +1 jaar ervaring
Bijles huiswerkbegeleiding met Emilie
- Online
- Op locatie
Over Emilie
Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van jongeren en studenten in hun leerproces. Taal leren is vaak een uitdaging, maar ik vind het fijn om samen te zoeken naar manieren die het begrijpelijk en zelfs plezierig maken. Mijn doel is om leerlingen zelfvertrouwen te geven in hun vaardigheden en hen te laten ervaren dat vooruitgang mogelijk is met de juiste ondersteuning.

- +1 jaar ervaring
Bijles huiswerkbegeleiding met Gielke
- Online
- Op locatie
Over Gielke
Ik vermeldde het eerder al; ik heb een passie voor het onderwijs en voor kinderen. Zelf had ik het vrij makkelijk op school vroeger, maar nu merk ik dat het niet voor elke leerling vanzelfsprekend is dat alles vlot gaat. In mijn lessen kan ik vaak niet tegemoet komen aan de noden van álle leerlingen, dus wil ik mij inzetten om naast het werk nog wat kinderen te ondersteunen. Hopelijk kan ik hen helpen en kunnen we samen groeien.

- Nieuw!
Bijles huiswerkbegeleiding met Fabienne
- Online
- Op locatie
Over Fabienne
Onlangs hielp ik mijn nichtje bij de voorbereiding op haar eindexamens geschiedenis, Frans en Nederlands. We startten pas midden mei, toen er aan de alarmbel werd getrokken wegens zware onvoldoendes. Dankzij een gerichte aanpak slaagde ze uiteindelijk met mooie cijfers op alle drie de vakken en kan ze per 01/09/2026 zonder problemen starten in het vierde middelbaar (Mode & Creatie), terwijl ze anders haar jaar had moeten overdoen.
Zien hoe een leerling openbloeit, opnieuw in zichzelf gelooft en er voluit voor gaat: dat is voor mij de mooiste motivatie die er bestaat. Talen zijn mijn grote passie en ik vind het fantastisch om die door te geven, maar bovenal haal ik er enorm veel voldoening uit om een echte meerwaarde te betekenen en leerlingen weer op het juiste spoor te zetten.