Bachelor / HBO MA Engelse letterkunde
Vrije Universiteit Amsterdam
Amsterdam , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik heb Engelse taal en cultuur gestudeerd en mijn bachelordiploma gehaald. Op het moment ben ik in de laatste fase van mijn Master Engelse letterkunde. Ik vind het heel leuk en relevant om bijles Engels te geven. Mijn academische achtergrond maakt mij hier zeer geschikt voor. Bovendien houd ik me graag bezig met de Engelse taal, ik kijk regelmatig Engelstalige stukken van vrienden na, en leg graag uit hoe de Engelse taal in elkaar steekt.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO MA Engelse letterkunde aan Vrije Universiteit Amsterdam
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers engels
- +7 jaar ervaring
Bijles Engels met Yvonne
- Online
- Op locatie
Over Yvonne
Leerlingen of studenten op gang helpen en helpen ontdekken welke strategie gebruikt moet worden om de lesstof te snappen, geeft mij veel voldoening.
- +3 jaar ervaring
Bijles Engels met Mark
- Op locatie
Over Mark
Ik wil graag bijles geven omdat ik een passie heb voor het helpen van anderen. Ik haal veel voldoening uit het helpen van iemand die ergens tegenaan loopt. Hierdoor vind ik het super leuk om bijles te geven en blijf ik zeer gemotiveerd om gezamenlijk onze doelen te behalen. Door deze passie heb ik ook gekozen voor een studie in de hoek van de psychologie.

Bijles Engels met Lianne
- Online
- Op locatie
Over Lianne
Het geeft mij veel voldoening om mensen te helpen, waardoor ze uiteindelijk hun doel bereiken. Daarnaast vind ik de Engelse taal ook gewoon heel leuk.

- +8 jaar ervaring
Bijles Engels met Anneke
- Online
- Op locatie
Over Anneke
Ik werk gemiddeld 1 middag bij een instituut voor huiswerkbegeleiding en geef daar momenteel bijles Engels en Frans (2VWO / 3HAVO / 6VWO).
Daarnaast verzorg ik een cursus Cambridge Business Engels niveau C1 aan studenten van het ROC Apeldoorn.

- +6 jaar ervaring
Bijles Engels met Gina
- Online
- Op locatie
Over Gina
Het leuke aan bijles geven vind ik dat er meestal sprake is van gemotiveerde leerlingen/studenten en dat ik al mijn aandacht kan richten op één persoon en zijn/haar specifieke hulpvraag, waardoor er in het algemeen goede resultaten bereikt worden. Dat geeft mij veel voldoening en energie.