- +3 jaar ervaring
Gescreende docent
Master / WO Lerarenopleiding
Horito CVO
Borsbeek , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Misala
Ik behaalde een master Engelse Taal- en Letterkunde en een manama American Studies. Ik geef al 16 jaar les Engels. Zowel leerlingen uit het secundair onderwijs als volwassenen kunnen bij mij terecht.
Motivatie
Ik ben geboren om les te geven - zo voel ik me. Het geeft me veel voldoening om studenten te helpen groeien in het Engels. Ik sta graag voor de klas, maar hou ook van bijles omwille van de gerichte 1-op-1 aanpak.
Mijn aanpak
Ik vertrek steeds vanuit het volledige verhaal van de student. Daarna zoomen we in op het vakspecifieke probleem. Op basis hiervan stellen we samen de doelen op.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Lerarenopleiding aan Horito CVO
Diploma 2: Master / WO American Studies aan Universiteit Antwerpen
Diploma 3: Master / WO Taal- en Letterkunde: Engels aan Universiteit Sarajevo
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers engels

- +8 jaar ervaring
Bijles Engels met Michaël
- Online
- Op locatie
Over Michaël
Ik doe dit al meer dan 15 jaar, en het geeft voldoening dat de cursisten verbeteren en resultaten halen.
Er is veel waar ik vertrouwd mee ben, en het is fijn om kennis door te geven, en tips te geven qua studiemethode.

- +1 jaar ervaring
Bijles Engels met Joseph
- Online
- Op locatie
Over Joseph
I want to help people to achieve their English learning goals!

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Tony
- Online
- Op locatie
Over Tony
Ter aanvulling van mijn lesactiviteiten in bedrijven en van mijn vertalingen

- +1 jaar ervaring
Bijles Engels met Julie
- Online
- Op locatie
Over Julie
Ik vind het leuk om anderen te helpen en dingen uit te leggen op een manier die echt blijft hangen. Talen zijn een verrijking en ik hoop die passie door te geven.

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Hanne
- Online
- Op locatie
Over Hanne
Ik hou ervan om anderen te helpen in hun onderzoek en realisatie, waarbij ik hen de tools en vertrouwen geef om het zelf mogelijk te maken. Mensen te zien groeien in hun proces en zelfvertrouwen, en hun trots op wat ze verwezenlijken, geeft me een enorme boost.