• +7 jaar ervaring

Bijles Engels met Judith

9,2 (6 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles Engels met Judith
9,2 (6 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Judith

Sinds 2010 heb ik als onderwijsassistent op een lyceum brede ervaring opgedaan binnen mijn vakgebied. Ik verzorg zowel de onder- als de bovenbouw Engels. In mijn huidige functie als onderwijsassistent ben ik uitgegroeid tot een enthousiaste en motiverende leerkracht. Ik heb bewezen dat ik niet alleen vakinhoudelijk mijn dametje sta, maar ook op sociaal en communicatief vlak uitstekend functioneer. Ik zie het mede als mijn taak leerlingen te motiveren en tot prestaties aan te zetten. Studenten zijn echt mijn leven!

Ik ben een gedreven dame, die leerlingen enthousiast weet te maken voor het vak. Mijn Nederlands is meer dan redelijk, maar het beste is dat ik native English Speaker ben. Ik ben geslaagd voor mijn Nederlandse inburgeringscursus in januari 2011 en ik ben ook geslaagd voor mijn Engelse CELTA cursus (Cambridge Universiteit).

Ik vind het erg leuk om mijn vakinhoudelijke kennis over te dragen aan leerlingen. Het gaat mij makkelijk af, en ik vind het bovendien erg leuk.

Ik zou mezelf ten slotte willen beschrijven als iemand met een resultaatgerichte instelling, een harde werker en – niet onbelangrijk – een vrolijk persoon!

Motivatie

Ik heb afgestudeerd aan het British Language Training Centre in Amsterdam. Ik spreek ook Nederlands!
Studenten zijn mijn leven! Ik ben erg geduldig en beloof het leren van Engels zo aangenaam en stressvrij mogelijk te maken! Ik begrijp hoe moeilijk het kan zijn om een ​​nieuwe taal te leren, omdat ik in 2010 ook mijn Nederlandse inburgeringscursus gedaan, en ik ben geslaagd!
Dus ver, elke student aan wie ik Engelse les heb gegeven, is geslaagd voor zijn examens. Ik heb heel, veel ervaring met het geven van online lessen en het zou voelen alsof ik naast je zit!

Dit is hoe ik mijn lessen begin: Ik vraag mijn studenten om precies op te schrijven welke problemen ze hebben met het leren van Engels. Dan vraag ik ze hoe ze hun Engels beoordelen. Ten slotte vraag ik ze wat ze willen bereiken voordat de lessen voorbij zijn. We werken samen aan deze punten..... stap voor stap, totdat ons doel eindelijk is bereikt!
Ik ben een heel gelukkig persoon, dus ik zal je voor de gek houden met mijn grappen en je helpen herinneren wat je hebt geleerd. Ik zal er altijd voor zorgen dat je tijd hebt voor vragen en opmerkingen. Zorg dus voor voldoende papier en pennen!
Als we genoeg tijd hebben, vind ik het ook leuk om aan het begin van elke nieuwe les een snelle, korte herziening uit te voeren, om er zeker van te zijn dat je de laatste les hebt begrepen.
Ik ben behoorlijk flexibel! Ik werk overdag op een school op maandag, dinsdag en woensdag. Ik ben overdag op donderdag en vrijdag beschikbaar. Avondlessen tijdens de week zijn bespreekbaar. Ik zit heel vaak in Veghel, Noord-Brabant, dus, het is mogelijk om les te geven in Veghel en omstreken. We kunnen lessen ook in het weekend bespreken. Ik kijk er zo naar uit om met jou lessen te beginnen! See you soon!

Mijn aanpak

Ik zie het mede als mijn taak leerlingen te motiveren en tot prestaties aan te zetten.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor / HBO Engels - CELTA Diploma aan British Language Training Centre

Bijles voor deze vakken

    Studenten van Judith:

    • Daniel, havo 4 heeft een forse achterstand bij Engels en weinig taalgevoel. Hij heeft begeleiding nodig om op hetzelfde niveau van zijn klasgenoten te komen. Vooral grammatica is moeili… Lees meer

      Daniel uit Beilen
    • Volwassen cursist werkt bij 'Ouder en kind team' en moet steeds vaker gesprekken voeren in het Engels met ouders over opvoeden en opgroeien van kinderen. Ze heeft het gevoel dat ze vaak… Lees meer

      Celine uit Amsterdam
    • Studente Hogere Hotelschool Amsterdam heeft begeleiding nodig bij Engels. Het gaat om een internationale opleiding, waarbij alle lessen en toetsen in het Engels zijn. De klemtoon mag li… Lees meer

      Els uit Abcoude
    • Leerlinge 5e middelbaar heeft begeleiding nodig bij (Amerikaans) Engels in het kader van een verhuis naar de VS. Het gaat voornamelijk over het verbeteren van het spreken.

      Ilona uit Geraardsbergen
    • Schakelstudente naar Master Meertalige Communicatie heeft nood aan bijles Engels (simple/ complex sentence) ter voorbereiding van het herexamen.

      Jasmine uit Mortsel
    • 6vwo'er wil echt graag geneeskunde studeren in Groningen. Community molecular medicine lijkt haar het leukst. Ze is echter bang dat haar kennis en Engels niet voldoende is. Ze staat nu … Lees meer

      Nicolette uit Woerden
    • Student gaat een Cambridge English: Advanced (CAE) examen afleggen ter voorbereiding van de master aan Wageningen University. Zelf heeft hij de havo gedaan.. Tijdens de hbo-opleiding kr… Lees meer

      Mamadou uit Westkapelle
    • Twee broers van 6 jaar en 8 jaar willen hun Engels onderhouden. Ze zijn net verhuisd uit Amerika waar ze altijd in het Engels naar school gingen. De oudste heeft vorig jaar Year 3 gedaa… Lees meer

      Carine uit Laren
    • Leerlinge uit VWO 3 mist de basis grammatica en vaardigheid voor het maken van lees- en luistertoetsen Engels. Ze haalt zeer goede cijfers voor alle andere vakken, maar Engels staat ze … Lees meer

      Joke uit Oudorp
    • Imane zit in in 4HAVO en heeft moeite met grammatica. Ze mist de basis van de grammatica en heeft daarna moeite om verder te kunnen bouwen. Graag zou ze zich goed kunnen voorbereiden op… Lees meer

      Imane uit De Bilt
    • Volwassene heeft begeleiding nodig bij Engels. Ze is momenteel de Cambridge-cursus aan het volgen van niveau B2. Ze zit nu op B1 en is op zoek naar wat extra steun, in het kader van een… Lees meer

      Emilia uit Barneveld
    • Deze man zoekt bijles Engels: begeleiding van actieve vaardigheden (schrijven + spreken) in functie van het slagen voor SLP3333 (standardised language profile, militaire variant van COE… Lees meer

      Evelien uit Londerzeel
    • Graag bijles Engels voor leerlinge uit 4 havo (OLZ in Zeist) met focus op grammatica en spreekvaardigheid. Ze staat momenteel een vier. Daarnaast graag bijles voor haar broertje van 10 … Lees meer

      Joke uit Driebergen-Rijsenburg
    • Famke is leraar NT2 voor jonge kinderen. Voor haar werk moet ze dus vaak in het Engels communiceren met de ouders. Ze heeft zelf nooit examen gedaan in Engels en durft het niet te sprek… Lees meer

      Famke uit IJsselstein
    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

    Meer bijlesgevers engels

    Bijles Engels met Jelbrich
    • +5 jaar ervaring

    Bijles Engels met Jelbrich

    9,5/10 (10 beoordelingen)

    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Beek-Ubbergen
    Politicologie, afstudeerrichting bestuurskunde
    Over Jelbrich

    Vanaf 2014 geef ik bijles aan leerlingen/studenten van het VMBO tot en met HBO. Soms beginnen leerlingen met weinig zelfvertrouwen door het behalen van slechte cijfers en soms ook met weinig motivatie voor het leren van Engels. Er zijn leerlingen die examenstress hebben en daardoor niet meer weten op welke wijze ze zich moeten voorbereiden. Ook zijn er leerlingen met dyslexie waarvoor het leren van Engels een extra uitdaging is.
    Deze leerlingen/studenten gaan tijdens de bijlessen allemaal hun eigen leerproces door. De ene leerling heeft maar een paar bijlessen nodig, bij een andere leerling duurt het wat langer. Als uiteindelijk hun leerdoelen zijn behaald, hun zelfvertrouwen is toegenomen en ze halen een goed cijfer voor Engels dan zijn ook mijn doelen behaald en maakt het mij trots dat ik ze daarbij heb mogen helpen.

    Bijles Engels, studiebegeleiding of Nederlands NT2 met Arthur

      Bijles Engels met Arthur

      Al 2 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Utrecht
      Online
      Over Arthur

      Ik heb de beslissing genomen om na mijn zestigste leraar te worden. Ik wil ook dit deel van mijn vakgebied bestrijken. Ik heb er zin in.

      Bijles Engels, Nederlands of Nederlands NT2 met Marion
      • +5 jaar ervaring

      Bijles Engels met Marion

      9,6/10 (13 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Hoeven
      Online
      Engelse taal- en letterkunde
      Over Marion

      Nu ik mijn werk ga afbouwen in verband met pensioen, lijkt het me leuk studenten en leerlingen te helpen met hun Engels, het schrijven van een scriptie (inclusief bronvermelding) etc. Een collega van mijn werk heeft me enthusiast gemaakt voor Bijleshuis.

      Bijles Engels, Nederlands NT2 of andere talen met Anneke
      • +8 jaar ervaring

      Bijles Engels met Anneke

      9,3/10 (5 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Apeldoorn
      Arnhem
      Online
      Over Anneke

      Ik werk gemiddeld 1 middag bij een instituut voor huiswerkbegeleiding en geef daar momenteel bijles Engels en Frans (2VWO / 3HAVO / 6VWO).
      Daarnaast verzorg ik een cursus Cambridge Business Engels niveau C1 aan studenten van het ROC Apeldoorn.

      Bijles Engels, Nederlands of Nederlands NT2 met Gina
      • +6 jaar ervaring

      Bijles Engels met Gina

      9,2/10 (17 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gulpen
      Online
      Docente Engels/Nederlands
      Over Gina

      Het leuke aan bijles geven vind ik dat er meestal sprake is van gemotiveerde leerlingen/studenten en dat ik al mijn aandacht kan richten op één persoon en zijn/haar specifieke hulpvraag, waardoor er in het algemeen goede resultaten bereikt worden. Dat geeft mij veel voldoening en energie.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!