Boekel , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Meer bijlesgevers biologie

- +1 jaar ervaring
Bijles biologie met Sarah
- Online
- Op locatie
Over Sarah
Ik wil graag vanuit mijn eigen ervaring studenten helpen bij het navigeren van het hoger onderwijs. Zelfs voor een goede student is dit een hele uitdaging en als ik daaraan kan bijdragen, vind ik dit voor mezelf heel motiverend.
Bijles basisonderwijs met Esther
- Online
- Op locatie
Over Esther
Ik geef graag bijles, omdat ik het leuk vind om kinderen en jongeren te helpen om zich verder te ontwikkelen en om moeilijkheden in bepaalde vakken te overwinnen. Daarbij vind ik het belangrijk de juiste basis te kunnen bieden zodat deze doorgezet kan worden naar vervolgonderwijs om te voorkomen dat deze kinderen/ jongeren later zullen vastlopen.
Bijles basisonderwijs met Sophie
- Online
- Op locatie
Over Sophie
Waarom ik bijles wil geven? Waarom wil iemand net als ikzelf fysiotherapie studeren? Omdat ik graag mensen help. Ik word er vrolijk van als ik mensen kan helpen om tot de beste versie van zichzelf te komen.

Bijles studiebegeleiding met Myrte
- Online
- Op locatie
Over Myrte
Ik geef op school al meerdere mensen bijles en het gaat me erg goed af, ik vind het erg leuk om mensen te helpen.

Over Beaudine
Mijn persoonlijke motivatie als docent komt voort uit mijn passie om anderen te helpen groeien en hun potentieel te benutten. Ik geloof dat iedereen kan slagen, mits ze de juiste begeleiding en ondersteuning krijgen. Het geeft mij enorm veel voldoening om leerlingen, studenten en volwassenen te zien groeien in hun zelfvertrouwen en vaardigheden. Door mijn lessen volledig af te stemmen op de unieke leerstijlen en doelen van mijn leerlingen, wil ik niet alleen kennis overdragen, maar ook een blijvende impact maken. Mijn doel is om niet alleen betere resultaten te behalen, maar ook een liefde voor leren te inspireren.