- +8 jaar ervaring
Gescreende docent
Master / WO Geschiedenis + leraar economie/geschiedenis
Master Universiteit Gent
Melle , België
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Jasper
Jasper is master in de Geschiedenis en leraar economie/geschiedenis. Hij helpt studenten tot hoger bij economie en geschiedenis. Hij begeleidt ook studenten bij hun scriptie of geeft algemene studiebegeleiding. Sessies vinden plaats in de omgeving van Gent.
Motivatie
Ik geef nu tien jaar les en ik hou ervan om jongeren te activeren en enthousiast te maken. Dat is zeker een sterkte van mij. Ik kan jongeren motiveren door in dialoog te gaan. Ik kan als bijlesleerkracht net daar nog een beetje meer betekenen.
Mijn aanpak
De aanpak kan besproken worden.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO geschiedenis + leraar economie/geschiedenis aan Master Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
- Economie
- Geschiedenis
- Maatschappijleer
- Nederlands
- Examencommissie
- Studiebegeleiding
- Thesis-scriptiebegeleiding
Meer bijlesgevers geschiedenis

- +2 jaar ervaring
Bijles geschiedenis met Brecht
- Online
- Op locatie
Over Brecht
Met een sterke affiniteit voor de Nederlandse taal en passie voor geschiedenis, ben ik ervan overtuigd dat ik over de nodige kennis en vaardigheden beschik om effectief bijles te geven in deze vakken. Mijn kennis overbrengen naar jonge mensen is één van de hoofdredenen geweest waarom ik begonnen ben aan mijn opleiding leerkracht secundair onderwijs met als vakkencombinatie geschiedenis en Nederlands. Daarnaast ondersteun ik studenten heel graag bij eventuele moeilijkheden op school.

- +2 jaar ervaring
Bijles geschiedenis met Lies
- Online
- Op locatie
Over Lies
Ik wil geef graag bijles geven om mijn kennis en ervaring te delen met anderen. Maar vooral omdat ik anderen wil helpen waar het mogelijk is.

- +2 jaar ervaring
Bijles geschiedenis met Bart
- Online
- Op locatie
Over Bart
Het is heel leuk mijn passie voor het vak geschiedenis aan anderen te kunnen doorgeven. Anderen iets helpen snappen of een beter werkstuk doen afleveren, geeft me heel veel voldoening.
- Nieuw!
Bijles geschiedenis met Kristof
- Online
- Op locatie
Over Kristof
"Kennis delen is kracht", mijn favoriete adagium. Samen bepalen we duidelijke doelstellingen en doen we er vervolgens alles aan om deze te behalen. Met het juiste duwtje in de rug op het juiste moment kan een enorm verschil gemaakt worden in het leerproces en het finale resultaat.

- +2 jaar ervaring
Bijles geschiedenis met Ruben
- Online
- Op locatie
Over Ruben
Bijles geven voor mij komt voort uit de intrinsieke motivatie om kinderen en jongeren zaken bij te brengen die hen kunnen helpen om hun persoonlijke doelen te bereiken. Het geeft me voldoening om hen te begeleiden en nadien te zien groeien.