Helmond , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Sijie
I am easy, open minded person. I have many patience for other people. I like cooking and exploring new things and new places.
Motivatie
I like to work as a Chinese teacher. My native language is Chinese and I also got a certificate of my spoken Chinese language. I have experience with correcting children's homework and can teach them basic things.
Bijles voor deze vakken
- Chinees
Meer bijlesgevers chinees
Bijles Chinees met Pim
- Online
- Op locatie
Over Pim
Als bijles docent Chinees is het belangrijk om een goede kennis van de taal te hebben, alsook de sociale vaardigheden en ervaring om deze kennis over te brengen.
Allereerst is mijn niveau Chinees hoog. Ik heb in totaal drie en een half jaar Chinees geleerd. Daarna liep ik een half jaar stage in Shanghai, waarbij ik ook gebruik maakte van mijn Chinees op de werkvloer en daarnaast nog les kreeg binnen het bedrijf. Echter, de meeste progressie boekte ik door de anderhalf jaar voltijd studie Chinees in China. Eerst deed ik een uitwisseling met een universiteit in Nanjing, waarna ik bij terugkomst in Nederland HSK 4 (B2 niveau) behaalde. Vervolgens heb ik na het afronden van mijn hbo-studie een jaar doorgebracht aan Nanjing University. Ondertussen heb ik HSK 5 (C1 niveau) ruimschoots behaald.
Ten tweede heb ik ervaring met les geven. Tijdens mijn jaar aan Nanjing University doceerde ik wekelijks enkele uren Nederlands en Engels aan Chinese studenten. Ik weet door het studeren van Chinees wat de grootste struikelblokken zijn en geef die ervaring graag door.

Bijles Engels met Daphne
- Online
- Op locatie
Over Daphne
Ik vind het dankbaar werk, er is niets beters dan een berichtje krijgen omdat een leerling een ruime voldoende heeft gehaald voor een vak waar hij moeite mee had. Bovendien is het bijles geven in talen een goede manier om ook mijn eigen talen bij te houden!
Bijles Chinees met Bai
- Online
- Op locatie
Over Bai
Ik wil leerlingen in contact brengen met de Chinese taal en cultuur. China is een opkomende wereldmacht met veel mogelijkheden om daar te werken, op vakantie te gaan of te ondernemen. Het wordt het alleen maar belangrijker om de taal en cultuur te kennen.
Bijles Chinees met Lai-Kwan
- Online
- Op locatie
Over Lai-Kwan
Ik geef graag Chinese bijles. Dit om werkervaring op te bouwen om verder te gaan in het lesgeven in het Chinees. Ik ben van mening dat er in de toekomst meer vraag naar zal zijn. Ook belangrijk is, dat ik goed Nederlands spreek en uitleg kan geven over de Chinese taal. Vaak hoor ik dat Chinese leraren slecht Nederlands of Engels spreken en daardoor slecht uitleg kunnen geven over de de grammatica.

Bijles maatschappijleer met Christine
- Online
- Op locatie
Over Christine
Ik wil graag kinderen en jongeren begeleiden en/of ondersteunen in vakken waar ze moeite mee hebben. Ik heb ervaring met het begeleiden van kinderen en studenten (ook in groep). Daarnaast wil ik iets betekenen en wil ik mijn kennis overdragen, al ben ik dankzij de bijles al als persoon ontwikkeld.