Bijles Chinees met Pim

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles Chinees met Pim
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Als bijles docent Chinees is het belangrijk om een goede kennis van de taal te hebben, alsook de sociale vaardigheden en ervaring om deze kennis over te brengen.
    Allereerst is mijn niveau Chinees hoog. Ik heb in totaal drie en een half jaar Chinees geleerd. Daarna liep ik een half jaar stage in Shanghai, waarbij ik ook gebruik maakte van mijn Chinees op de werkvloer en daarnaast nog les kreeg binnen het bedrijf. Echter, de meeste progressie boekte ik door de anderhalf jaar voltijd studie Chinees in China. Eerst deed ik een uitwisseling met een universiteit in Nanjing, waarna ik bij terugkomst in Nederland HSK 4 (B2 niveau) behaalde. Vervolgens heb ik na het afronden van mijn hbo-studie een jaar doorgebracht aan Nanjing University. Ondertussen heb ik HSK 5 (C1 niveau) ruimschoots behaald.
    Ten tweede heb ik ervaring met les geven. Tijdens mijn jaar aan Nanjing University doceerde ik wekelijks enkele uren Nederlands en Engels aan Chinese studenten. Ik weet door het studeren van Chinees wat de grootste struikelblokken zijn en geef die ervaring graag door.

    Bijles voor deze vakken

    • Chinees

      Meer bijlesgevers chinees

      Bijles Chinees met Sijie

        Bijles Chinees met Sijie

        • Online
        • Op locatie
        Helmond
        Online
        Over Sijie

        I like to work as a Chinese teacher. My native language is Chinese and I also got a certificate of my spoken Chinese language. I have experience with correcting children's homework and can teach them basic things.

        Bijles Chinees met Bai

          Bijles Chinees met Bai

          • Online
          • Op locatie
          Utrecht
          Online
          Universal Grammar
          Over Bai

          Ik wil leerlingen in contact brengen met de Chinese taal en cultuur. China is een opkomende wereldmacht met veel mogelijkheden om daar te werken, op vakantie te gaan of te ondernemen. Het wordt het alleen maar belangrijker om de taal en cultuur te kennen.

          Bijles Chinees met Lai-Kwan
            Utrecht
            Online
            Over Lai-Kwan

            Ik geef graag Chinese bijles. Dit om werkervaring op te bouwen om verder te gaan in het lesgeven in het Chinees. Ik ben van mening dat er in de toekomst meer vraag naar zal zijn. Ook belangrijk is, dat ik goed Nederlands spreek en uitleg kan geven over de Chinese taal. Vaak hoor ik dat Chinese leraren slecht Nederlands of Engels spreken en daardoor slecht uitleg kunnen geven over de de grammatica.

            Bijles Engels of Chinees met Ya

              Bijles Engels met Ya

              • Online
              • Op locatie
              Utrecht
              Rotterdam
              Amsterdam
              Eindhoven
              Tilburg
              Online
              Master Vertalen
              Over Ya

              Ik wil graag een leerling iets bijleren en een bijdrage leveren aan het leerproces.

              Bijles Engels, PowerPoint of Word met Felicia
                Rotterdam
                Online
                Jaar 4
                Over Felicia

                Ik ben geboren in Nederland met een Chinese achtergrond waardoor ik vloeiend Mandarijns kan spreken en schrijven. Naast Mandarijns kan ik lesgeven in het Nederlands en het Engels. Voor mijn HAVO-examen heb ik namelijk een 8,0 behaald voor Nederlands en voor mijn opleiding Trade Management, gericht op Azië, heb ik tijdens mijn minor een aantal vakken in het Engels gevolgd. Ik wil graag anderen helpen met hun talen op te frissen.

                Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

                Bedankt voor je aanmelding!