Gescreende docent
Bachelor / HBO Special Educational Needs and Remedial Teaching
Artevelde
Haaltert , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Shauni
Ik ben een leerkracht in het lager onderwijs met meerdere jaren ervaring. Ik help dagelijks kinderen om leerstof beter te begrijpen en op hun eigen tempo te groeien. Door mijn bijkomende opleiding heb ik ook ervaring met het begeleiden van kinderen die wat extra ondersteuning nodig hebben.
Ik werk graag rustig en leg leerstof op een eenvoudige en duidelijke manier uit, zodat elk kind kan volgen en mee kan.
Motivatie
Ik vind het belangrijk dat elk kind zich goed voelt bij het leren en met meer zelfvertrouwen aan de slag kan gaan. Het geeft mij veel voldoening om een kind te zien groeien en iets dat eerst moeilijk leek, toch te begrijpen.
Ik vind het fijn om tijd te kunnen nemen voor een kind en echt te werken op het tempo dat het nodig heeft.
Mijn aanpak
Ik start steeds bij wat een kind al kan en waar de moeilijkheden zitten. Daarna leg ik alles stap voor stap uit met eenvoudige voorbeelden en veel oefening.
Ik gebruik graag materiaal dat aansluit bij de leefwereld van het kind om de leerstof concreet en begrijpelijk te maken. Van daaruit bouw ik rustig op en verhoog ik geleidelijk de moeilijkheidsgraad.
Ik werk op een rustige en positieve manier en pas mijn uitleg aan tot het kind het echt begrijpt. Zo groeit niet alleen de kennis, maar ook het zelfvertrouwen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Special Educational Needs and Remedial Teaching aan Artevelde
Diploma 2: Bachelor / HBO Lager Onderwijs aan Odisee
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Nick
- Online
- Op locatie
Over Nick
Wat kijk ik ernaar uit om de talenten van ieder kind te ontdekken!

- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Ayla
- Online
- Op locatie
Over Ayla
Ik ben zelfstandige vroedvrouw en werk in Brussel, maar ik heb al heel mijn leven een hart voor jeugdwerk. Ik ben zowel animator als hoofdanimator op een speelplein. Hiernaast ben ik ook instructor speelpleinwerking en geef ik cursussen tijdens de vakanties aan jongeren.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Valérie
- Online
- Op locatie
Over Valérie
Ik wil graag mijn liefde voor onderwijs en opleiding een grotere rol laten spelen in mijn huidig leven. Ik heb ongeveer 10 jaar naast mijn vaste job steeds bijgewerkt in de horeca. De tijd is nu gekomen om het op dat vlak rustiger aan te doen en me meer bezig te houden met de dingen waar ik oprecht gelukkig van word zoals het ondersteunen van kinderen en jongeren. Door mijn flexibel werkschema bij mijn job als sociaal controleur, is het makkelijker om tijd in te plannen voor les te geven.

Bijles basisonderwijs met Caroline
- Op locatie
Over Caroline
Ik heb zelf een kind met leermoeilijkheden, dus ik weet dat het niet gemakkelijk is als het niet goed lukt in de klas.
Niet voor het kind, maar ook niet voor de ouders. Vanuit mijn ervaring als leerkracht, maar zeker ook als ouder, ondersteun ik andere kinderen graag om hen te helpen hun moeilijkheden te overwinnen.

- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Lotte
- Online
- Op locatie
Over Lotte
Ik werk enorm graag met kinderen en jongeren. En ik heb een passie voor lesgeven.