Bijles basisonderwijs, informatica of Nederlands met Nadine

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles basisonderwijs, informatica of Nederlands met Nadine
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Ik heb reeds ervaring als bijlesdocente. Tevens heb ik een propedeuse Lerarenopleiding Basisonderwijs en de bacheloropleiding Communicatie- en Informatiewetenschappen afgerond. Momenteel volg ik verder de opleiding tot Kindercoach. Ik werk graag met kinderen en jongeren en ik geef graag huiswerkondersteuning.

    Opleiding

    Diploma 1: VWO / Gymnasium aan rijksuniversiteit Groningen

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers basisonderwijs

        Groningen
        Online
        Over Martijn

        Ik vind het erg interessant en leerzaam om bijles te mogen geven en om leerlingen te ondersteunen in hun leerproces.

          Groningen
          Assen
          Online
          Tweedejaars student
          Over Eva

          Ik geef graag bijles, omdat ik momenteel in het tweede jaar zit van de pabo. Het geven van bijles heeft veel raakvlakken met mijn studie en toekomstig beroep. Ik vind het leuk om met kinderen te werken (ik loop iedere dinsdag stage) en ik weet door mijn studie veel af van de ontwikkeling van kinderen en de stof die ze aangeboden krijgen.

            Groningen
            Over Dorine

            Ik doe de reguliere master Grieks en Latijn, maar ik overweeg docent te worden. Ik heb succesvol een eerste stage als docent afgerond, en dat is me goed bevallen. Ik heb ook al eerder bijles gegeven, en ik vind het altijd erg leuk om leerlingen te helpen de stof te begrijpen.

              Groningen
              Online
              Over Ruben

              Ik kan me als bijlesdocent goed verplaatsen in de leefwereld van de leerling en hem/haar zo op de gepaste manier helpen.

              Bijles basisonderwijs, aardrijkskunde of psychologie met Lonneke
              • +1 jaar ervaring

              Bijles basisonderwijs met Lonneke

              Al 1 student geholpen!

              • Online
              • Op locatie
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Maastricht
              Online
              Mental Health
              Over Lonneke

              Ik vind het belangrijk om kennis toegankelijk en begrijpelijk te maken. Zelf weet ik hoe waardevol het is om een duidelijke uitleg te krijgen en structuur aan te brengen in de leerstof. Mijn motivatie is om anderen te helpen zelfvertrouwen te ontwikkelen in hun eigen leerproces en te laten zien dat met de juiste aanpak iedereen vooruitgang kan boeken.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!