Bijles basisonderwijs, Nederlands NT2 of studiebegeleiding met Margaux

    9,3 (3 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles basisonderwijs, Nederlands NT2 of studiebegeleiding met Margaux
    9,3 (3 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Margaux

    Mijn naam is Margaux. Ik ben 22 jaar oud en net afgestudeerd als leerkracht lager onderwijs. Tijdens mijn stages deed ik ervaring op in het eerste, tweede, derde, vierde en zesde leerjaar. Deze stages bestonden uit het voorbereiden en geven van lessen, het ontwikkelen van klasmanagement en het leren differentiëren om op deze manier in te spelen op de noden van elk kind. Naast deze stages nam ik tweemaal deel aan het project Spelewijs. Hierbij bezocht ik gezinnen thuis om kinderen huiswerkbegeleiding te geven. Dit project leerde mij om op een speelse en motiverende manier met huiswerk aan de slag te gaan en kinderen extra ondersteuning te geven.

    Motivatie

    Ik volg momenteel een postgraduaat, waardoor ik nog niet voltijds voor de klas kan staan. Toch wil ik nu al graag aan de slag gaan in het onderwijs. Het BijlesHuis lijkt mij hiervoor de ideale gelegenheid. Zo kan ik reeds ervaring opdoen en mijn vaardigheden verder ontwikkelen terwijl ik mijn studies voortzet.

    Mijn aanpak

    Als lesgever hecht ik veel belang aan het bieden van structuur. Dit geeft kinderen een houvast en ondersteunt hun leerproces. Tegelijk vind ik het belangrijk om speelse en motiverende werkvormen te gebruiken. Zo ervaren leerlingen hun schoolwerk niet enkel als een verplichting, maar ook als iets leuks. Op die manier worden ze gestimuleerd om vaker en met meer plezier aan de slag te gaan, wat hun leerproces bevordert.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor / HBO Lager Onderwijs aan Hogeschool Gent

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers basisonderwijs

      Bijles basisonderwijs, psychologie of studiebegeleiding met Marieze

        Bijles basisonderwijs met Marieze

        Al 1 student geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Gent
        Online
        Gender & Diversiteit
        Over Marieze

        Ik vind het een waardevolle manier om te werken met kinderen, jongeren en volwassenen om hen vooruit te helpen waar het wat moeilijker loopt. Ik geloof erin dat iedereen een vooropgesteld doel kan bereiken als de juiste begeleiding wordt toegepast.

        Bijles basisonderwijs, Nederlands NT2 of huiswerkbegeleiding met Linda
        • +3 jaar ervaring

        Bijles basisonderwijs met Linda

        10/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Gent
        Online
        Lerarenopleiding Lager Onderwijs
        Over Linda

        Na al deze jaren vind ik het nog steeds fijn om les te geven. Ik zet mijn ervaring graag in om anderen dat extra duwtje in de rug te geven.

        Bijles basisonderwijs, huiswerkbegeleiding of Nederlands met Manon
        • +2 jaar ervaring

        Bijles basisonderwijs met Manon

        10/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Gent
        Online
        Secundair onderwijs Nederlands
        Over Manon

        Bijles kan een kind echt op weg helpen. Ik geloof erin dat ieder kind of iedere jongere kan groeien met wat hulp van iemand waar hij/zij op kan steunen. Groeien op theoretisch vlak, maar ook groeien door meer zelfvertrouwen te krijgen. Ik hou ervan om mijn kennis over te brengen naar andere mensen en ben steeds nieuwsgierig om elke dag bij te leren.

        Bijles basisonderwijs, thesis-scriptiebegeleiding of psychologie met Emma

          Bijles basisonderwijs met Emma

          9,5/10 (1 beoordeling)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Gent
          Online
          Communicatiewetenschappen
          Over Emma

          Ik vind het fijn om mensen te helpen en ben ervan overtuigd dat dit een fijne job voor mij kan zijn. Daarnaast geeft het me voldoening indien ik leerlingen kan helpen om het beste in zichzelf naar boven te halen (zowel zelfvertrouwen als kennisopbouw).

          Bijles basisonderwijs of huiswerkbegeleiding met Shauni

            Bijles basisonderwijs met Shauni

            10/10 (1 beoordeling)

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Haaltert
            Online
            Special Educational Needs and Remedial Teaching
            Over Shauni

            Ik vind het belangrijk dat elk kind zich goed voelt bij het leren en met meer zelfvertrouwen aan de slag kan gaan. Het geeft mij veel voldoening om een kind te zien groeien en iets dat eerst moeilijk leek, toch te begrijpen.

            Ik vind het fijn om tijd te kunnen nemen voor een kind en echt te werken op het tempo dat het nodig heeft.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!