Bijles basisonderwijs, studiebegeleiding of psychologie met Isabelle

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles basisonderwijs, studiebegeleiding of psychologie met Isabelle
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Isabelle

    Ik heb een aantal jaren in de marketingsector gewerkt maar na een carrièreswitch, besloot ik weer te gaan studeren. Ik koos voor Pedagogie van het Jonge Kind(2022) en Integratief Kind- & Jongeren Therapeut en was zeer gemotiveerd. Ik heb enorm veel bijgeleerd over de pedagogie van kinderen, jongeren en adolescenten door deze studies in de ruime context. Ik heb tijdens mijn verschillende stages medewerkers en studenten gecoached, samen projecten opgezet en uitgewerkt, intervisies gedaan, enz. De laatste twee jaar heb ik gezins- en studieondersteuning gegeven bij kwetsbare gezinnen thuis, twee studenten Toegepaste Psychologie deels begeleid in enkele taken en opmaken van verslagen. Ik volg nog altijd studiedagen en bijlessen om mij up to date te houden.

    Motivatie

    Ik ben misschien iets wat ouder maar door mijn recente studies en eeuwige leergierigheid, ben ik vrij positief ingesteld, werk talentgericht en opbouwend, probeer ik steeds de mogelijkheden te zien in kinderen/jongeren en studenten. Ik ben zelf geduldig, enthousiast, vrij empatisch, super gemotiveerd en nooit te oud om zelf te leren. Bij mij kan elke persoon zichzelf zijn. Ik verplaats mij zonder moeite met de auto of de fiets!

    Mijn aanpak

    Na een eerste intakegesprek over de problematiek en de mogelijkheden van de leerstof of studiebegeleiding, probeer ik samen met het kind, jongere of student een "plan" op te maken: wat is de vraag, waar staan we, wat heb je al gedaan, waar wil je naar toe en wat zijn de bijkomende struikelblokken of mogelijkheden. Ik werk altijd met de student zelf en eventueel, bij jongere kinderen, breng ik ook de ouders op de hoogte. Op het einde van de les probeer ik de student te laten samenvatten wat we geleerd hebben. De nadruk ligt bij mij altijd op het positieve, wat wel kan ondanks sommige problematieken.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor / HBO Integratieve Kinder- & Jeugdtherapie (jaaropleiding) aan AIHP/Howest

    Diploma 2: Bachelor / HBO Pedagogie van het Jonge Kind aan Arteveldehogeschool

    Diploma 3: Bachelor / HBO Marketing (Commerciële Organisatie) aan BME (Hogeschool Gent)

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers basisonderwijs

      Bijles basisonderwijs, Frans of studiebegeleiding met Lore
      • +3 jaar ervaring

      Bijles basisonderwijs met Lore

      10/10 (5 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      Educatieve Studies
      Over Lore

      Aangezien ik zelf werk met kinderen op school, voel ik de zorgvragen en zorgnoden sterk aan. Er is een stijgende vraag naar ondersteuning, ook in de vorm van bijlessen en/of huiswerkbegeleiding.

      Bijles basisonderwijs, Nederlands NT2 of Nederlands met Kristel
      • +3 jaar ervaring

      Bijles basisonderwijs met Kristel

      9,9/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      Voortgezette opleiding Buitengewoon Onderwijs
      Over Kristel

      Ik begeleid kinderen graag individueel en help hen om meer vertrouwen te krijgen in de vakken die moeilijker voor hen zijn. Ik ben ervan overtuigd dat een klein duwtje vaak voldoende is om hen weer mee te krijgen met de rest van de groep. Deze ervaring zet ik graag in bij het geven van bijles.

      Bijles basisonderwijs, studiebegeleiding of psychologie met Anke
      • +1 jaar ervaring

      Bijles basisonderwijs met Anke

      Al 1 student geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      Eduma in de gedragswetenschappen
      Over Anke

      Ik geef bijles, omdat ik het lesgeven en het persoonlijke contact met leerlingen heel fijn vind!

      Bijles basisonderwijs, huiswerkbegeleiding of Nederlands met Manon
      • +2 jaar ervaring

      Bijles basisonderwijs met Manon

      10/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      Secundair onderwijs Nederlands
      Over Manon

      Bijles kan een kind echt op weg helpen. Ik geloof erin dat ieder kind of iedere jongere kan groeien met wat hulp van iemand waar hij/zij op kan steunen. Groeien op theoretisch vlak, maar ook groeien door meer zelfvertrouwen te krijgen. Ik hou ervan om mijn kennis over te brengen naar andere mensen en ben steeds nieuwsgierig om elke dag bij te leren.

      Bijles basisonderwijs, studiebegeleiding of Frans met Justine-Ingrid
      • +3 jaar ervaring

      Bijles basisonderwijs met Justine-Ingrid

      10/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Erpe-Mere
      Online
      ECONOMIE TALEN
      Over Justine-Ingrid

      Ik vind het een leuke uitdaging om kinderen die het moeilijk hebben iets bij te brengen. Als ze daarbij goede resultaten behalen geeft dit ook een goed gevoel.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!