- +1 jaar ervaring
Gescreende docent
Master / WO Eduma in de gedragswetenschappen
UGent
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Anke
Ik heb Pedagogische Wetenschappen gestudeerd en koos voor de afstudeerrichting Sociaal Werk. Daarna heb ik nog een jaar bijgestudeerd en mijn educatieve master in de gedragswetenschappen behaald. Ik heb 3 jaar lesgegeven als leerkracht in de doorstroomfinaliteit, in de richting Humane Wetenschappen gaf ik vakken als gedrags- en cultuurwetenchappen, sociologie, psychologie en filosofie. Momenteel ben ik werkzaam als orthopedagoog in het BuSO. Los daarvan heb ik in het verleden veel turntraining gegeven en was ik jarenlang animator bij de speelpleinwerking.
Motivatie
Ik geef bijles, omdat ik het lesgeven en het persoonlijke contact met leerlingen heel fijn vind!
Mijn aanpak
Ik werk graag heel vraaggericht en zal er alles aan doen om de student voldoende motivatie te geven om er te blijven voor gaan.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Eduma in de gedragswetenschappen aan UGent
Diploma 2: Master / WO Master in het Sociaal Werk aan UGent
Bijles voor deze vakken
- Maatschappijleer
- Psychologie
- Basisonderwijs
- Studiebegeleiding
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Manon
- Online
- Op locatie
Over Manon
Bijles kan een kind echt op weg helpen. Ik geloof erin dat ieder kind of iedere jongere kan groeien met wat hulp van iemand waar hij/zij op kan steunen. Groeien op theoretisch vlak, maar ook groeien door meer zelfvertrouwen te krijgen. Ik hou ervan om mijn kennis over te brengen naar andere mensen en ben steeds nieuwsgierig om elke dag bij te leren.

- +3 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Linda
- Online
- Op locatie
Over Linda
Na al deze jaren vind ik het nog steeds fijn om les te geven. Ik zet mijn ervaring graag in om anderen dat extra duwtje in de rug te geven.

- Nieuw!
Bijles basisonderwijs met Juliette
- Online
- Op locatie
Over Juliette
Ik vind het fijn om studenten te helpen om leerstof volledig te begrijpen. Je merkt dat leerlingen soms denken de leerstof te begrijpen, maar deze thuis toch complexer vinden dan gedacht. Het geeft mij een voldaan gevoel als leerlingen/studenten de leerstof beginnen te begrijpen/herkennen door mijn inbreng.
Tijdens mijn vrijwilligerswerk zag ik de leerlingen waar ik ondersteuning aan gaf openbloeien en blij zijn eenmaal ze de leerstof begonnen te begrijpen.

Bijles basisonderwijs met Marieze
- Online
- Op locatie
Over Marieze
Ik vind het een waardevolle manier om te werken met kinderen, jongeren en volwassenen om hen vooruit te helpen waar het wat moeilijker loopt. Ik geloof erin dat iedereen een vooropgesteld doel kan bereiken als de juiste begeleiding wordt toegepast.

- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Gwendolyn
- Online
- Op locatie
Over Gwendolyn
Ik leer graag kinderen iets bij. Ik geef heel graag wiskunde.