- +2 jaar ervaring
Gescreende docent
Bachelor / HBO Educatieve bachelor lager onderwijs
PXL
Diepenbeek , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Femke
Ik heb reeds bijles gegeven voor wiskunde aan een leerling van het zesde leerjaar. Verder sta ik al vier jaar in de derde graad (lagere school). Ik voel me comfortabel bij alle vakken, ook leren-leren.
Motivatie
Vanaf september heb ik een halftijdse aanstelling in een school waar ik al twee jaar stond. Ik ben er ook TADD. Mijn voorkeur is om in deze school te blijven en zolang er geen voltijdse aanstelling is, wil ik deze financieel opvullen met bijlesgeven.
Mijn aanpak
Ik ben pragmatisch ingesteld, geduldig en leg de lat voldoende hoog. Ik ben erg betrokken bij mijn leerlingen en bied kwalitatief onderwijs. Ook leg ik snel connecties met leerlingen en kijk ik naar de motivatie en engagement van het kind zelf.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Educatieve bachelor lager onderwijs aan PXL
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Chloë
- Online
- Op locatie
Over Chloë
Mijn motivatie om bijles te geven, komt voort uit mijn jarenlange ervaring in de jeugdwerking. Als leidster bij de Chiro en jobstudente bij de kinderopvang 't Ankertje heb ik geleerd hoe ik jongeren kan begeleiden en ondersteunen. Deze ervaringen hebben mij niet alleen geleerd om met kinderen en jongeren te werken, maar hebben ook mijn passie voor onderwijs verder aangewakkerd.
Nu ik al drie jaar in het onderwijs werk, ben ik nog meer gemotiveerd om mijn kennis en vaardigheden verder te ontwikkelen, en deze te gebruiken om anderen te helpen. Bijles geven stelt me in staat om kinderen en jongeren te zien groeien, zowel op academisch vlak als persoonlijk. Het geeft me enorme voldoening om hun vooruitgang te begeleiden en hen te helpen bloeien op hun eigen tempo.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Tessa
- Online
- Op locatie
Over Tessa
Het geeft me voldoening om een ander te kunnen helpen, zeker met iets waar men het moeilijk mee heeft. Ik begrijp dat niet alles even goed gaat, dus daarbij geef ik zeer graag ondersteuning!

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Ann
- Op locatie
Over Ann
In het ondersteunen en helpen van kinderen, om hun basiskennis te verwerven, vind ik zeer veel voldoening. Deze kennis en vaardigheden hebben ze namelijk de rest van hun leven nodig en vind ik daarom levensbelangrijk.

- +1 jaar ervaring
Over Karolien
Kinderen zien groeien, succeservaringen opdoen en je hen iets kunt aanleren wat ze minder goed of niet kennen, daar krijg ik energie van en dat motiveert me om steeds verder te doen.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Isabelle
- Online
- Op locatie
Over Isabelle
Ik hou enorm van het lesgeven. Een degelijke opleiding is volgens mij een van de hoekstenen om later een goed, gelukkig en gezond leven te kunnen leiden. De kinderen en jongeren van nu zijn immers de volwassenen van de toekomst. Daar wil ik en kan ik nog steeds aan meehelpen, denk ik. Verder voel ik mij graag nuttig, zowel dagelijks als in het algemeen.