Amsterdam , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik heb veel met jongeren gewerkt tijdens mijn stageperiode bij cultureel jongerenplatform 'de Pit!' in Amsterdam. Dit vond ik ontzettend leuk en heb daar veel geleerd. Samenwerken met jongeren gaat mij goed af en uitleg geven vind ik ontzettend leuk. Ik ben bezig met mijn bachelor Sociale Geografie af te ronden aan de UvA en heb daarom veel kennis over aardrijkskunde. Ook heb ik het op de middelbare school met veel plezier gevolgd en goed afgerond.
Bijles aardrijkskunde geven is een ideale manier om mijn kennis van aardrijkskunde te combineren met het plezier dat ik er aan beleef om met jongeren te werken.
Bijles voor deze vakken
- Aardrijkskunde
Meer bijlesgevers aardrijkskunde
- +4 jaar ervaring
Bijles aardrijkskunde met Tim
- Online
- Op locatie
Over Tim
Interactie met jongeren. Vakkennis delen, zodat leerlingen oorzakelijke verbanden gaan zien in historische processen. Nieuwsgierigheid stimuleren. Kennis van Europese cultuur bevorderen. Leerlingen inspireren.

Bijles aardrijkskunde met Roos
- Online
- Op locatie
Over Roos
Na een aantal jaar de bovenbouw (eindexamenklassen) havo/vwo aardrijkskundeles te hebben gegeven, ga ik dit jaar het freelanceleven in. Ik wil graag op een persoonlijke kleinschaligere manier kennis overdragen. Bijles geven lijkt me daar passend bij!
Bijles aardrijkskunde met Maarten
- Online
- Op locatie
Over Maarten
Ruim acht jaar heb ik ervaring in het doceren in Geschiedenis, Maatschappijleer, Mens & Maatschappij en Aardrijkskunde.
Na elke week lesgeven ben ik er weer van verzekerd dat het onderwijs bij mijn leven hoort; het is een pracht vak waarin je jezelf blijft ontwikkelen.
Alle soorten leerlingen heb ik inmiddels aan mij voorbij zien komen; van onderbouw tot de examenklassen, van het VMBO tot het Gymnasium, niet alleen hier in Nederland, maar ook in Suriname en nu op Curaçao. Deze zomer keer ik weer terug naar Amsterdam.
Graag wil ik mijn ervaring inzetten voor het individueel begeleiden van leerlingen, iets waar ik in het reguliere onderwijs minder aan toe kom.

Bijles basisonderwijs met Steyn
- Online
- Op locatie
Over Steyn
Bijles geeft me altijd veel voldoening. Niet alleen het lesgeven inhoudelijk, maar ook het motiveren en verder begeleiden spreekt mij aan.

Bijles maatschappijleer met Cindy
- Online
- Op locatie
Over Cindy
Ik ben een sterk sociaal persoon en help graag personen die nood hebben aan ondersteuning. Zo hoop ik een steentje bij te dragen in zijn/haar ontwikkeling en groei. Mijn onderwijservaring omvat les NT2 aan Syrische kinderen, onderwijsassistente bij kleuters, en in het basisonderwijs.