Profiel van Sjoerd

    Leslocaties
    • Op locatie

    Profiel van Sjoerd
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Sjoerd

    Docent Japans

    Zojuist afgestudeerd aan de HKU (Illustratie). Als enorme liefhebber van Japanse beeldende kunsten/ambachten/manga/anime en nog van alles en nog wat uit Japan, heb ik dan ook mijn gehele derde studiejaar via een studie-exchange in Kyoto doorgebracht. In die tijd heb ik mijn JLPT niveau 3 gehaald (van de 5) en na een jaar ervaring in het land zelf is mijn spreekvaardigheid dan ook vloeiend.

    Motivatie

    Het lesgeven vind ik erg leuk, wat begon als docent Engels in Kyoto en later verder ging als docent Japans in Nederland. Uit ervaring weet ik dat het enorm verschil maakt of je een begin hebt gemaakt in de Japanse taal als je in het land bent; je wint respect door interesse en doorzettingsvermogen te tonen. Het breekt het ijs om vrienden te maken en laat het essentiële vertrouwen zien om een stage of baan te kunnen krijgen.

    Opleiding

    Diploma 1: Professioneel / Volwassen Japanese Language Profiency Test niveau 3 aan Zelfstudie/bijles bij kunstacademie in Kyoto

    Bijles voor deze vakken

    • Andere talen
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!