Amsterdam, Nederland
Master / WO
Engineering, University of Cambridge
Anna Ida
Ik heb een masterdiploma behaald aan de University of Cambridge. Hiervoor heb ik een bachelor rechten en een BSc met een major in kunstmatige intelligentie gedaan. Ik heb veel ervaring met bijles geven. Deze ervaringen omvatten: studiebegeleiding aan HAVO- en VWO-leerlingen, bijles natuurkunde, scheikunde en wiskunde t/m VWO 6 niveau, bijles en huiswerkbegeleiding op VMBO-kader, bijles en begeleiding in overgang van HAVO 4 naar VWO 4, met name wiskunde A, scriptiebegeleiding op HBO en WO bachelorniveau.
Motivatie
Ik geef graag bijles, omdat ik het leuk vind om voor kinderen en jongeren op een laagdrempelige wijze school leuker en gemakkelijker te maken. Het is voor mij belangrijk de stof tot een overzichtelijk en behapbaar geheel te maken. Ook bied ik begeleiding bij plannen, wat het huiswerk vaak twee keer zo makkelijk maakt.
Mijn aanpak
Van tevoren bereid ik me voor op een les, door even het boek door te nemen. Een les beginnen we met samen door de theorie te gaan, en daarna concrete vragen te beantwoorden, wanneer die zijn. Opdrachten maken is het belangrijkste, omdat hier de theorie wordt toegepast. Ik ben geduldig, laat leerlingen zelf nadenken, en bied graag concrete handvatten die leerlingen met zich mee kunnen nemen.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Engineering aan University of Cambridge
Diploma 2: Bachelor / HBO Kunstmatige Intelligentie aan Universiteit van Amsterdam
Diploma 3: Bachelor / HBO Rechten aan Universiteit van Amsterdam
Diploma 4: VWO / Gymnasium Gymnasium aan Stedelijk Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt
Bijles voor deze vakken
Basisschool: Basisschool, Studiebegeleiding
MAVO / HAVO: Geschiedenis
Biologie, Scheikunde, Engels, Latijn, Maatschappijleer, Nederlands, Wiskunde
Bachelor / HBO: Thesis-scriptiebegeleiding