Profiel van Stef

    Leslocaties
    • Op locatie

    Profiel van Stef
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Stef

    Ik heb een diploma elektromechanica.
    Ik ben nu student Scheepswerktuigkunde (Marine Engineer) aan de HZS in Antwerpen.
    Ik werk momenteel als elektricien, mechanieker aan knikmopsen & ik heb 1 maand stage gedaan op de DAR Mlodziezy als engine cadet.
    In de toekomst ga ik nog stages doen bij DEME & Jan De Nul.

    Motivatie

    Ik vind wiskunde en mechanica in het bijzonder leuke vakken omdat er een logica inzit. Eens je die begrijpt, wordt het echt leuk omdat je dan de oefening eerder bekijkt als een probleem dat je wilt oplossen, zoals een soort van puzzel.
    Ik zou graag bijles geven om mijn kennen en kunnen door te geven. Ik help vaak medestudenten met hun oefeningen voor examens. De studenten die naar mij zijn gekomen en er tijd en moeite in gestoken hebben, zijn altijd geslaagd.

    Mijn aanpak

    Ik ben een grote fan van begrijpend leren. Ik zou ervoor zorgen dat mijn student de oefeningen inziet en begrijpt. Zo kan ik de juiste manier van redeneren aanleren en staat men niet voor verassingen op de toets als het eens andere oefeningen zijn dan in de les. Dit kan mijn cliënt ook verder helpen op allerlei andere vakken.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor / HBO Scheepswerktuigkunde aan Antwerp Maritime Academy

    Bijles voor deze vakken

    • Elektriciteit
    • Elektronica
    • Mechanica
    • Techniek
    • Thermodynamica
    • Wiskunde
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!